Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Wózek z przeciwwagą i funkcjami bezpieczeństwa do wyboru

Wydajnie, bezpiecznie
Skorzystaj z wiosennej oferty już teraz!

W Linde wydajność i bezpieczeństwo zawsze idą w parze. Nasza misja: zminimalizować zagrożenia dla ludzi i uszkodzenia materiałów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w zakresie bezpieczeństwa, bez uszczerbku dla wydajności. Dzięki temu operator może w pełni skoncentrować się na swojej pracy i uzyskać maksymalną wydajność obsługi swojego wózka.

Nie przegap połączenia wydajności i bezpieczeństwa! Skorzystaj z naszej Wiosennej Oferty od teraz do 30 czerwca: wraz z nowym wózkiem widłowym z przeciwwagą otrzymasz wybrane funkcje bezpieczeństwa w bezkonkurencyjnej ofercie pakietowej.

Skorzystaj z wiosennej oferty już teraz!

Wózek z przeciwwagą i funkcjami bezpieczeństwa do wyboru

Solidne i wydajne wózki widłowe z przeciwwagą Linde zostały zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe wymagania. Dzięki doskonałemu połączeniu mocy, precyzji i ergonomii, Modele nowej generacji wózków Linde MH wyznaczają nowe standardy. Dzięki kompaktowej konstrukcji, precyzyjnej obsłudze, doskonałej widoczności we wszystkich kierunkach i swobodnemu wyborowi systemu zasilania, doskonale sprawdzają się w każdym zastosowaniu i zapewniają maksymalną wydajność obsługi.

The Linde models of the 12XX series set new standards.

Bezpieczeństwo to nasza pasja

Dzięki inteligentnym systemom wspomagania i zaawansowanym rozwiązaniom oświetleniowym, oferta Linde w zakresie bezpieczeństwa aktywnie pomaga unikać wypadków i zapobiegać szkodom. Ostrzegają operatorów i pieszych o zbliżających się niebezpieczeństwach z odpowiednim wyprzedzeniem i interweniują, aby chronić ich w sytuacjach awaryjnych. W ten sposób zapewniają maksymalne bezpieczeństwo przy pełnej wydajności.

Właściwe rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa

Kupując nowy wózek widłowy z przeciwwagą, zyskaj jedno z najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa! Poniższe rozwiązania bezpieczeństwa są dostępne w pakiecie na specjalnych warunkach w ramach promocji Wiosny z Linde:

Reverse & Front Assist Camera

Oparty na sztucznej inteligencji system kamer do automatycznego wykrywania osób rejestruje pieszych przed i za ciężarówką i ostrzega operatora w odpowiednim czasie o zbliżającej się kolizji.

Safety Pilot (Select/Active)

System Linde Safety Pilot (LSP) zapobiega wypadkom wywrócenia i jest dostępny w dwóch wersjach. Obie ostrzegają o krytycznych warunkach jazdy, podczas gdy wersja Active automatycznie interweniuje w funkcje jazdy i podnoszenia.

Linde Safety Guard

Linde Safety Guard tworzy strefy ochronne wokół pojazdów, pieszych i części infrastruktury. Innowacyjny system wspomagania rozpoznaje osoby znajdujące się w strefie zagrożenia i ostrzega operatora przed kolizją.

Linde Motion Detection

System wspomagania Linde Motion Detection z możliwością doposażenia wykrywa ruchy za wózkiem widłowym i ostrzega operatora odpowiednio wcześnie przed kolizją. Sygnał dźwiękowy ostrzega również osoby znajdujące się w pobliżu.

Linde TruckSpot

Symbol bezpieczeństwa: rozwiązanie optycznego sygnału ostrzegawczego Truck Spot wyświetla wyraźnie widoczny znak ostrzegawczy na ziemi i ostrzega pieszych o zbliżającym się wózku na wczesnym etapie.

VertiLight & LED-Stripes

Niebezpieczeństwo rozpoznane, niebezpieczeństwo zażegnane: VertiLight i taśmy LED firmy Linde skąpią obszar roboczy w jasnym świetle i wskazują wózek widłowy za pomocą sygnałów wizualnych. Wszystko dla lepszej widoczności i większego bezpieczeństwa.