Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Digitalizacja

Innowacyjność mamy w naszym DNA
Zone

Witaj w świecie digitalizacji i intralogistyki - miejscu, w którym technologia wchodzi w interakcję z ludzkim wysiłkiem, aby zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracy. Odkryj nasze zaawansowane systemy wspierania bezpieczeństwa, monitorowania i zarządzania flotą wózków widłowych, systemy wspierania procesów w intralogistyce takie jak Put to light z pełną integracją systemową z systemami WMS. W naszym centrum badań i rozwoju, tworzymy również nowe projekty, dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Nasze rozwiązania umożliwiają zdalne monitorowanie pracy floty wózków widłowych, a także prowadzenie analizy ich wydajności, co pozwala na szybsze podejmowanie decyzji biznesowych.

W naszym centrum kompetencji, integrujemy dostępne produkty, ale i skupiamy się na projektowaniu innowacyjnych rozwiązań, które pomogą klientom zwiększyć efektywność i wydajność swojej pracy. Nasze zespoły inżynierskie i projektowe są gotowe do tworzenia niestandardowych projektów, które zostaną dostosowane do potrzeb Twojego biznesu.

Nie czekaj, zacznij korzystać z naszych zaawansowanych systemów już dzisiaj i przyspiesz swój biznes! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach.

Connect cloud

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • przeanalizujemy potrzeby magazynowe Twojej firmy
  • zaproponujemy optymalizację istniejącego rozwiązania
  • dostarczymy wózki optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb
  • wyposażymy magazyn w niezbędną technologię i zintegrujemy ją z Twoimi systemami informatycznymi
  • zapewniamy w pełni lokalny serwis posprzedażowy

Skontaktuj się z naszym ekspertem ds. digitalizacji

Wyślij zapytanie

W naszym portfolio

Połączenie standardowych wózków Linde oraz unikalnej technologii Balyo zapewnia naszym klientom prawdziwą elastyczność i wszechstronność

Systemy wspierania bezpieczeństwa

LSG (bestseller) • Camera Luis • Zeus Assist

Systemy zwiększające wydajność pracy

Put2Light (nowość) • WMS

Systemy Zarządzania flotą

Connect • WebFleet • Truck Call

Linde Safety Guard

LINDE SAFETY GUARD to innowacyjny system wspomagający, który zwiększa bezpieczeństwo operatorów i pieszych znajdujących się w pobliżu wózka widłowego.

Dzięki wczesnemu ostrzeganiu w razie zagrożenia wszystkie znajdujące się w pobliżu osoby mogą natychmiast zareagować. W zależności od aplikacji i wyposażenia system Safety Guard ostrzega za pomocą sygnałów

Dowiedz się więcej o naszych systemach bezpieczeństwa

Linde Luis EDGE AI Cam

Karthography der erfassten Umgebung

System LUIS EDGE AI CAM to inteligentna kamera, która może odróżnić ludzi od innej przeszkody w czasie rzeczywistym i ostrzec operatora w wielopoziomowy sposób w przypadku niebezpieczeństwa.

W ten sposób ostrzega tylko o kolizjach z ludźmi, nie ostrzegając ich niepotrzebnie o innych obiektach. Kamera skutecznie pomaga uniknąć kolizji z ludźmi, szczególnie w ciasnych procesach intralogistycznych.

Linde Connect

System zarządzania flotą Linde connect udostępnia użytkownikom flot dokładnie te informacje, które są potrzebne do efektywnego zarządzania flotą. Czy to w produkcji, czy też w logistyce: connect łączy pojazdy w sieć i informuje na bieżąco o aktualnym stanie całej floty.

System do zarządzania flotą Connect umożliwia przejrzysty dostęp do wszystkich danych floty. Oprogramowanie jest przeznaczone do zarządzania danymi wózków i ich operatorów, a ponadto umożliwia łatwe sporządzanie raportów.

Linde Put2Light

System Linde Put2Light to rozwiązanie pozwalające na usystematyzowanie procesów w pickingu, gdzie osoba komisjonująca otrzymuje czytelne informacje o lokalizacji danego towaru i miejscu jego odłożenia na palecie wózka kompletacyjnego, minimalizując czas i ryzyko błędów.

Integracja systemowa z WMS pozwala na pełną synchronizację procesu, dzięki czemu, unikamy pomyłek i zwiększamy szybkość realizacji zamówień.

Dowiedz się więcej o systemie Put2Light

Linde Warehouse Navigator

System Linde Warehouse Navigator (WMS) zapewnia efektywne zarządzanie magazynami, poprzez pełne zautomatyzowanie procesów składowania, kompletacji i wysyłki towarów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zoptymalizować procesy wewnętrzne i poprawić wydajność pracy.

Porównanie kosztów rozwiązań automatycznych Linde z innymi rozwiązaniami automatycznymi

Poznaj nasze rozwiązania!

Zapraszamy na wizytę referencyjną lub do przetestowania naszych produktów w Twojej lokalizacji.

Posiadamy wiele zrealizowanych wdrożeń w Polsce oraz mobilne zestawy prezentacyjne.

Skontaktuj się z nami - omówimy dogodne warunki zarówno prezentacji tzw. PoC (Proof of Concept) jak i wizyty referencyjnej

KONTAKT

Nasi eksperci ds digitalizacji czekają na Twoje zapytanie.

Skontaktuj się z nami!