Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.
Connect:cloud firmy Linde Material Handling umożliwia zarządzanie flotą w dowolnym czasie i miejscu.
Zarządzanie flotą w dowolnym czasie i miejscu.

Connect:cloud firmy Linde Material Handling

Connect:cloud to kolejny krok firmy Linde Material Handling w stronę przyszłości. Nowe, bazujące na chmurze rozwiązanie w zakresie zarządzania flotą oferuje elastyczność oraz jest niezawodne i bezpieczne – oto rozszerzenie systemu do zarządzania flotą Linde connect.

Dostęp do connect:cloud jest możliwy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu i przeglądarką. Connect:cloud skupia w jednym miejscu wszystkie istotne informacje o Twojej flocie i zapewnia kompleksowy dostęp do danych oraz wersji oprogramowania. Dbamy o to, aby oprogramowanie było stale aktualne i w pełni funkcjonalne. Zapewniamy także hosting, aktualizacje oprogramowania i bezpieczeństwo danych. Moduł transmisji danych i transfer danych są dostępne bezpłatnie.

Connect:cloud firmy Linde Material Handling umożliwia zarządzanie flotą w dowolnym czasie i miejscu.

Funkcje oprogramowania connect:cloud są przejrzyste i przyjazne dla użytkownika. W zależności od grupy docelowej i potrzeb dostępne są różne pakiety.

Pakiety

Pakiet podstawowy jest bezpłatny i posiada główne funkcje, takie jak: kontrola dostępu, czas pracy, dostępność czy dziennik wykorzystania. Dodatkowo operatorzy floty mogą indywidualnie dopasować oprogramowanie do swoich potrzeb i wymagań.

Dostępne są różne pakiety dodatkowe (płatne co miesiąc):

  • Pakiet „Energia”: dane dotyczące energii i zużycia, optymalizacja
  • Pakiet „Bezpieczeństwo”: wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja flota była jeszcze bezpieczniejsza

Użytkownicy mogą rozpocząć korzystanie z narzędzia od pakietu podstawowego i w razie potrzeby rozbudować go o atrakcyjne cenowo pakiety dodatkowe.

Connect:cloud firmy Linde Material Handling oprócz pakietu podstawowego oferuje swoim użytkownikom różne płatne pakiety dodatkowe.

Korzyści na wyciągnięcie ręki

Wygodny dostęp w dowolnym czasie i miejscu

Elastyczne rozszerzenia dzięki pakietom dodatkowym

Bezpieczeństwo danych i zgodność z RODO

Bezpłatne funkcje podstawowe i atrakcyjne cenowo opcjonalne dodatki, które podlegają opłacie tylko wtedy, gdy się z nich korzysta

Rozwiązanie dostępne dla wszystkich wózków z modułami transmisji danych i odpowiednim doposażeniem

Zarządzanie flotą jako usługa