Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.
Technik wyposaża wózek widłowy w dodatkowe podzespoły firmy Linde
Tak właśnie komunikują się wózki

Linde connect: hardware

connect: hardware

Komponenty Linde connect: hardware łączą flotę wózków z bazami danych i oprogramowaniem. Gromadzą i przesyłają dane, a także udostępniają je do dalszego przetwarzania. Alternatywnie mogą służyć jako kluczyk z indentyfikacją PIN lub RFID.

Rozwiązania modernizacyjne

Nowe wózki Linde posiadają już connect: hardware. Wszystkie komponenty są również dostępne jako doposażenie dla starszych maszyn oraz wózków pochodzących od innych producentów. Standardowo firma Linde oferuje transmisję danych przez GPRS do chmury Linde oraz przez Bluetooth do lokalnych baz danych. Inne bezprzewodowe technologie przesyłu danych, np. WLAN, można skonfigurować na życzenie klienta.

Moduł connect:access (CAM)

Moduł connect:access (CAM)

Moduł connect:access umożliwia odblokowanie wózka i korzystanie z niego za pomocą kodu PIN lub RFID tylko upoważnionym do tego operatorom. Moduły PIN i RFID można bez problemu zamontować jako dodatkowe wyposażenie w starszych wózkach Linde lub w maszynach innych producentów.

connect: data unit

Moduł connect:data unit (CDX)

Jednostka CDX rejestruje dane w wózku i przesyła je przez sieć telefonii komórkowej do serwera obsługującego chmurę Linde. CDX można zamówić jako kompletny zestaw wyposażenia dodatkowego w centralnym magazynie części zamiennych w Kahl. Montaż podzespołów zajmuje tylko kilka minut. Jednostka łączy się z magistralą CAN i po zamontowaniu jest natychmiast gotowa do pracy.

connect: retrofit kit

Zestaw modernizacyjny Bluetooth

Wózki, które nie są wyposażone w moduły umożliwiające komunikację przez Bluetooth, moduły PIN lub RFID, mogą zostać łatwo zintegrowane z systemem zarządzania flotą za pomocą zestawu modernizacyjnego Bluetooth.

Specjalista Linde podczas rozmów z klientem

Linde connect: wsparcie

Wszystkie komponenty od jednego producenta: eksperci Linde służą pomocą przy projektowaniu i wdrażaniu Twojego systemu zarządzania flotą oraz w jego bieżącej eksploatacji. Elementy connect: hardware i software są stale ulepszane i uzupełniane w nowe funkcje.

Zarządzanie flotą

Flota przyszłości pracuje w sieci, a przez to bardziej efektywnie i bezpiecznie. Odpowiednie rozwiązania w tym zakresie są zawarte w naszym cyfrowym systemie zarządzania flotą: Linde connect.

Dowiedz się więcej

Linde connect: funkcje

Istnieje możliwość połączenia modułów funkcyjnych connect: w jeden system, który optymalnie spełni indywidualne wymagania każdej aplikacji.

Dowiedz się więcej

Linde connect: software

Linde connect: software zapewnia dostęp do wszystkich danych o flocie.

Dowiedz się więcej