Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Dalej szukasz właściwych informacji?

Jeszcze nie znalazłeś tego czego szukasz?

Skontaktuj się z nami teraz. Chętnie pomożemy. Albo zainspiruj się naszymi tematami.

Nasze najważniejsze tematy w skrócie

Wyszukiwarka produktów

Wózki czołowe elektryczne i spalinowe, wózki paletowe, podnośnikowe, wózki do komisjonowania, VNA, ciągniki: firma Linde Material Handling oferuje najszerszą gamę modeli na rynku wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Przegląd usług serwisowych Linde

Razem z wózkiem Linde otrzymujesz także opiekę naszego niezawodnego i szybko dostępnego serwisu. Aż 5 oddziałów serwisowych, ponad 250 pracowników i 140 mobilnych warsztatów tworzy główny element składowy serwisowej oferty Linde. Nasze usługi w zakresie techniki, wyposażenia, bezpieczeństwa i efektywnego wykorzystywania wózków do transportu poziomego oraz bezobsługowych systemów transportowych zapewniają najlepszą możliwą dyspozycyjność floty, zwiększają bezpieczeństwo pracy i pomagają obniżyć koszty.

Dowiedz się więcej

Praca w Linde

Linde Material Handling łączy w sobie technologiczne know-how i doświadczenie z intensywną pracą i zaangażowaniem. Zostań członkiem zespołu wiodącego producenta wózków widłowych, urządzeń magazynowych i rozwiązań systemowych, poznaj w praktyce procesy cyfryzacji i dowiedz się, czym jest Przemysł 4.0.

Dowiedz się więcej

Studia przypadku i referencje

Zapoznaj się z ciekawymi zastosowaniami wózków widłowych Linde u naszych klientów w Polsce i na świecie, a także z najnowszymi trendami w intralogistyce.

Dowiedz się więcej