Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Still looking for the right information?

Not yet found what you were looking for?

Contact us now. We will be happy to help you.
Or get inspired by our topic overview.

Our main topics at a glance

Wyszukiwarka produktów

Wózki czołowe elektryczne i spalinowe, wózki paletowe, podnośnikowe, wózki do komisjonowania, VNA, ciągniki: firma Linde Material Handling oferuje najszerszą gamę modeli na rynku wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Przegląd usług serwisowych Linde

Razem z wózkiem Linde otrzymujesz także opiekę naszego niezawodnego i szybko dostępnego serwisu. Aż 5 oddziałów serwisowych, ponad 250 pracowników i 140 mobilnych warsztatów tworzy główny element składowy serwisowej oferty Linde. Nasze usługi w zakresie techniki, wyposażenia, bezpieczeństwa i efektywnego wykorzystywania wózków do transportu poziomego oraz bezobsługowych systemów transportowych zapewniają najlepszą możliwą dyspozycyjność floty, zwiększają bezpieczeństwo pracy i pomagają obniżyć koszty.

Dowiedz się więcej

Praca w Linde

Linde Material Handling łączy w sobie technologiczne know-how i doświadczenie z intensywną pracą i zaangażowaniem. Zostań członkiem zespołu wiodącego producenta wózków widłowych, urządzeń magazynowych i rozwiązań systemowych, poznaj w praktyce procesy cyfryzacji i dowiedz się, czym jest Przemysł 4.0.

Dowiedz się więcej

Studia przypadku i referencje

Zapoznaj się z ciekawymi zastosowaniami wózków widłowych Linde u naszych klientów w Polsce i na świecie, a także z najnowszymi trendami w intralogistyce.

Dowiedz się więcej