Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Komunikat Linde MH Polska dotyczący podjętych działań na rzecz bezpieczeństwa Klientów i Pracowników

11 mar 2020

Szanowni Państwo,

Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem, dlatego wprowadziliśmy szereg działań i procedur, aby zabezpieczyć naszą działalność operacyjną i jednocześnie zapewnić naszym Klientom ciągłość świadczonych usług.

Codziennie uważnie śledzimy rozwój wydarzeń związanych z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Aby zminimalizować ryzyko transmisji, wprowadziliśmy następujące zasady, które będą obowiązywać w całej spółce do odwołania:

  • Odwołane zostały wszelkie wyjazdy zagraniczne naszych pracowników oraz wizyty gości zagranicznych w naszych oddziałach.
  • Unikamy wszelkich podróży służbowych, które nie są pilnie potrzebne do spełnienia konkretnych potrzeb Klienta.
  • Większe spotkania wewnętrzne i zewnętrzne odbywają się wirtualnie przez komunikatory typu chat i Skype.
  • Ograniczyliśmy liczbę uczestników absolutnie niezbędnych spotkań osobistych / warsztatów / wydarzeń.
  • Odwołaliśmy udział we wszelkich imprezach masowych czy targach.
  • Nasi pracownicy zostali poinformowani o ogólnych środkach ochrony przed infekcjami, a także zostali wyposażeni w niezbędne środki higieny.
  • Podjęliśmy decyzje o ograniczeniu odwiedzin przez osoby z zewnątrz we wszystkich naszych biurach regionalnych.
  • Sprowadzane z zagranicy części oraz wózki są każdorazowo myte przed przekazaniem dalej.
  • Podczas pracy z naszymi Klientami przestrzegamy zasad, które nasi Klienci ustanowili w celu ochrony swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Stosujemy się do wszystkich środków bezpieczeństwa zalecanych przez rząd oraz władze krajowe. Ponadto przestrzegamy zasad i zaleceń wydanych przez krajowe i międzynarodowe organizacje zdrowotne, takie jak WHO czy GIS.

Jednocześnie pragniemy zapewnić Państwa, że wyżej wymieniona sytuacja nie ma bezpośredniego wpływu na naszą bieżącą działalność operacyjną i dołożymy wszelkich starań, aby każde zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z ustaleniami. Wszystkie zaplanowane prace, działania serwisowe oraz realizacja projektów są wykonywane zgodnie z planem. Jesteśmy przygotowani na każdą sytuację, a szeroka oferta naszych usług i rozwiązań pozwoli Państwu na zachowanie ciągłości pracy.

W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali Państwa na bieżąco.