Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Stań się częścią naszego zespołu

Intralogistyka i automatyzacja
Wózki autonomiczne

Nasze rozwiązania w obszarze intralogistyki i automatyzacji opierają się na kompleksowym podejściu. Począwszy od wstępnego doradztwa, przez realizację i dostawę gotowych projektów, aż po w pełni zindywidualizowane rozwiązania w kwestii szeroko pojętego wsparcia dla każdego klienta zgodnie z jego strategią i celami – podstawą naszej działalności jest dogłębna analiza konkretnej sytuacji i identyfikacja przyszłych potrzeb klienta.

Sprawdź, kogo aktualnie poszukujemy do pracy w obszarze intralogistyki i automatyzacji w Linde Material Handling Polska.

Zainteresowała Cię któraś z powyższych ofert? Prześlij do nas swoje CV! Kliknij poniższy przycisk:

Ważne

Prosimy pamiętać o umieszczeniu w aplikacji następującej reguły:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Płochocińskiej 59, 03-044 Warszawa moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia bieżącej rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Linde Material Handling Polska Sp. z o.o.”