Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Technologia i innowacje

Rozwiązania logistyczne przyszłości
Pociągi logistyczne Linde stawiają czoła zmieniającym się wyzwaniom w nowoczesnej produkcji

Świeże spojrzenie na przepływ materiałów

W dobie przemysłu cyfrowego ludzie i maszyny współpracują ze sobą bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Kiedy przepływ towarów i materiałów jest kontrolowany cyfrowo, a towary docierają do miejsca przeznaczenia w pełni automatycznie, inteligentna logistyka odgrywa kluczową rolę w tworzeniu wartości dodanej dla firm.

Linde Material Handling kształtuje przyszłość już teraz. W tym samym duchu pomysłowości, który charakteryzował założycieli firmy, specjaliści Linde pracują dziś nad efektywnymi rozwiązaniami dla złożonych zadań intralogistycznych. Dzięki połączeniu trzech najważniejszych dla Linde wartości – produktywności, bezpieczeństwa i ergonomii – rodzą się innowacje techniczne, nowe podejścia do zarządzania flotą oraz usługi, które zapewniają klientom wyraźną przewagę konkurencyjną.

Reverse Assist Camera

Wizyjny system wspomagania Reverse Assist Camera wykorzystuje sztuczną inteligencję do ostrzegania operatorów wózków przed zderzeniem z osobami oraz do zmniejszania prędkości jazdy.

Dowiedz się więcej

Linde Door Control

Dzięki Linde Door Control kolizje wózków z bramami szybkobieżnymi należą do przeszłości. Układ sterowania bramą zapewnia ochronę podczas przejazdów i obniża koszty.

Dowiedz się więcej

Pas ostrzegawczy dla pieszych dla maksymalnego bezpieczeństwa

Pas ostrzegawczy dla pieszych ostrzega wcześnie użytkownika przed zagrożeniem za pomocą sygnałów świetlnych, wibracji i dźwięków, poprawiając w ten sposób bezpieczeństwo.

Dowiedz się więcej

Inteligentne zarządzanie ładowaniem

Poprzez connect:charger firma Linde Material Handling oferuje efektywne kosztowo i inteligentne rozwiązanie do zarządzania ładowaniem elektrycznych wózków jezdniowych.

Dowiedz się więcej

Innowacyjna koncepcja sterowania Linde Steer Control

Linde Steer Control to rewolucyjna koncepcja kierowania wózkami widłowymi. Mini kierownica lub joystick zastępują klasyczną kierownicę.

Dowiedz się więcej

Optymalny maszt, optymalna obsługa

Dzięki nowemu masztowi wysuwnemu HD do wózków wysokiego podnoszenia z serii R14–R25 firma Linde zapewnia lepszą widoczność, większą wysokość podnoszenia, większą stabilność i wyższą nośność resztkową.

Dowiedz się więcej

Linde Motion Detection

Linde Motion Detection to system wspomagania, który wykrywa ruch za wózkiem widłowym i ostrzega operatora, zapobiegając w ten sposób wypadkom.

Dowiedz się więcej

Innowacyjny czujnik Rack Protection System

W momencie zbliżania się do regału Linde Rack Protection Sensor automatycznie wyhamowuje wózek, zapobiegając w ten sposób kolizjom i uszkodzeniom.

Dowiedz się więcej

Łatwa koordynacja zleceń i pracy operatorów

Aplikacja Linde Truck Call ułatwia przydzielanie zadań transportowych we flocie i znacznie skraca proces komunikacji między menedżerem floty a operatorem pojazdu.

Dowiedz się więcej

Linde TruckSpot

Wąskie korytarze czy skrzyżowania z ograniczoną widocznością często utrudniają pieszym odpowiednio szybkie dostrzeżenie nadjeżdżającego tyłem wózka. Linde TruckSpot to wizualne rozwiązanie ostrzegawcze, które powiadamia o zbliżającym się pojeździe.

Dowiedz się więcej

Linde Safety Guard

Tam, gdzie pracują wózki przemysłowe, powstają złożone interakcje między ludźmi i maszynami. Linde Safety Guard to innowacyjny system wspomagający, który zwiększa bezpieczeństwo operatorów i pieszych znajdujących się w pobliżu wózka widłowego.

Dowiedz się więcej

Linde Safety Scan

Bezpieczeństwo jest kluczowym czynnikiem wpływającym na produktywność, kiedy urządzenia samojezdne i ludzie poruszają się w tej samej przestrzeni. Linde Safety Scan to kompleksowe rozwiązanie, które pozwala na pełne przebadanie istniejącego w danej firmie wewnętrznego transportu materiałów i interakcji urządzeń z ludźmi oraz przedstawienie konkretnych rekomendacji opracowanych przez ekspertów w zakresie transportu wewnętrznego.

Dowiedz się więcej

Linde VertiLight i Linde LED Stripes

Dobre oświetlenie podczas pracy z wózkami widłowymi ma fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa i wydajności. Linde Material Handling oferuje dwie innowacyjne koncepcje świateł: Linde VertiLight i Linde LED Stripes.

Dowiedz się więcej

Joystick wielofunkcyjny Linde

Joystick wielofunkcyjny Linde to nowy interfejs człowiek-maszyna, który integruje wszystkie funkcje obsługowe oraz zapewnia optymalną ergonomię i łatwość obsługi.

Dowiedz się więcej

Bezpiecznie przez wąskie alejki

Asystent do bezpiecznej nawigacji w wąskich korytarzach (GSA) firmy Linde pomaga zredukować szkody w magazynie, dostosowując ruchy wózka do warunków otoczenia.

Dowiedz się więcej

Przejdźmy na wodór

Wodór jest istotnym elementem miksu energetycznego przyszłości. Firma Linde Material Handling oferuje najnowszą technologię ogniw paliwowych dla szerokiej gamy pojazdów.

Dowiedz się więcej

Bezpieczna obsługa ładunków

Dzięki systemowi Linde Load Management Advanced obsługa ładunków za pomocą wózka podnośnikowego jest znacznie łatwiejsza i bezpieczniejsza. Informacje wyświetlane są na dużym, kolorowym ekranie. Jeżeli rzeczywisty ciężar ładunku przekracza udźwig maksymalny, funkcja podnoszenia zostaje automatycznie zablokowana.

Dowiedz się więcej

Energia logistyki przyszłości

Branża urządzeń do transportu poziomego już od dawna jest pionierem w zakresie elektromobilności. Wyzwanie: osiągnięcie tak samo wysokiej dostepności maszyn elektrycznych, jak w przypadku wózków spalinowych. To właśnie tutaj technologia litowo-jonowa Linde pokazuje swoje mocne strony.

Dowiedz się więcej

Active Stability Control

Wózki VNA pracują na dużych wysokościach i w bardzo wąskich korytarzach, gdzie odległości między regałami są dokładnie skalkulowane. Każda, nawet drobna nierówność podłoża w takim magazynie może okazać się problemem. Linde Material Handling oferuje innowacyjne rozwiązanie, jakim jest system Active Stability Control dla wózków serii K.

Dowiedz się więcej

Linde Safety Pilot

Dzięki zastosowaniu systemu Safety Pilot firmy Linde Material Handling można w dużym stopniu wyeliminować wypadki związane z przewróceniem się wózka z przeciwwagą.

Dowiedz się więcej

Dynamic Mast Control

System Dynamic Mast Control firmy Linde Material Handling dla wózków wysokiego składowania zapewnia większe bezpieczeństwo i wydajność poprzez redukcję oscylacji masztu.

Dowiedz się więcej

Obrotowe stanowisko pracy i kabina operatora

Dobra widoczność bez obracania głowy – nawet podczas cofania! Obrotowe stanowisko pracy odciąża kręgosłup operującego wózkiem widłowym. Warto pamiętać, że dobre samopoczucie operatora to sprawniej przebiegające procesy operacyjne.

Dowiedz się więcej

Linde BlueSpot™

Linde BlueSpot™ zwiększa bezpieczeństwo pracy – wszystko za sprawą diod LED, dzięki którym wózek widłowy ostrzega skutecznie i bez hałasu.

Dowiedz się więcej