Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Magazyn o biznesie

Linde Partner
Linde Partner

Zaawansowane technologie i ekonomiczne rozwiązania w branży logistycznej

„Linde Partner” jest wydawanym przez Linde Material Handling Polska bezpłatnym magazynem. Co kwartał czytelnik znajdzie w nim prezentacje Partnerów biznesowych naszej firmy. Skupiając się na działalności oraz osiągnięciach prezentowanych firm, pragniemy umożliwić ich poznanie innym kontrahentom. W naszym magazynie znajdziesz również informacje m.in. o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, o interesujących rozwiązaniach stosowanych w logistyce, o aktualnych trendach w zarządzaniu, a także wiele innych zajmujących tematów. Ponadto dla odrobiny relaksu polecamy artykuły w sekcji Lifestyle, które pozwolą na małą odskocznię od trudów dnia powszedniego.

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco z naszą ofertą, otrzymywać informacje o naszych aktualnych promocjach i nowościach z zakresu przepływu materiałów?

Zapisz się do newslettera Linde!

Ostatnie wydania

Linde Partner 1/2020

Linde Partner 1/2020

Pandemia koronawirusa przyczynia się do definiowania nowych priorytetów. Zdrowie i bezpieczeństwo stanowią dla nas najwyższe wartości, dlatego wprowadziliśmy szereg działań i procedur, aby w tym trudnym czasie chronić swoich pracowników, zabezpieczyć naszą działalność operacyjną, a jednocześnie zapewnić naszym Klientom nieprzerwane świadczenie usług.

Motto, które nam teraz przyświeca – „Jesteśmy blisko, nawet jeśli musimy być daleko” – odnosi się do każdej sytuacji zarówno zawodowej, jak i prywatnej. I tego Państwu życzymy: abyśmy byli blisko oraz dbali o siebie i swoich bliskich.

Życzymy Państwu wesołych Świąt Wielkanocy przepełnionych nadzieją i wiarą w lepsze jutro!

Zapraszamy do lektury
Linde Partner 4/2019

Linde Partner 4/2019

Koniec roku zawsze skłania nas do przemyśleń i podsumowań. Patrzymy na to, co udało nam się osiągnąć przez ostatnie 12 miesięcy, i planujemy postanowienia noworoczne z nadzieją, że tym razem uda nam się w nich wytrwać. A przecież jest tyle rzeczy, które można wprowadzić do swojego życia niekoniecznie od 1 stycznia. Zawsze jest dobry czas, aby podjąć nowe wyzwania – zmiana nawyków żywieniowych, nauka języka obcego, jazda na łyżwach? A może po prostu spędzanie większej ilości czasu z bliskimi?

W Linde urzeczywistniamy nasze postanowienia – jednym z najważniejszych jest spełnienie obietnic, które złożyliśmy swoim Klientom. Ciągle pracujemy nad udoskonalaniem naszych produktów, wynikiem czego jest wprowadzenie na rynek nowych serii wózków Linde, które przedstawiamy w naszym najnowszym Temacie Numeru.

Życzymy Państwu wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia i samych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2020!

Zapraszamy do lektury
LP 3/2019

Linde Partner 3/2019

Nadeszła jesień, a wraz z nią deszcz, na który zdarza nam się narzekać, a który ostatnio jest nam tak potrzebny. Ale niech słota nie zniechęca nas do przebywania na łonie natury. Doceńmy moc przyrody i wybierzmy się do lasu – zwłaszcza teraz, gdy miejsce to staje się wyjątkowo piękne, kolorowe, a także pełne grzybów, które tak lubimy zbierać. Las ma również wartości terapeutyczne: udanie się tam na spacer wspaniale wycisza organizm po intensywnej pracy, dobrze wpływa na nasz układ oddechowy, odpoczywają także nasze oczy przemęczone światłem smartfonów i komputerów.

Coraz częściej poruszamy temat ekologii i warto przy tym zacząć od nas samych. Przy okazji takiej wizyty zachęcam, aby połączyć przyjemne z pożytecznym, wziąć ze sobą na spacer worki foliowe i oprócz grzybów zebrać również napotkane śmieci.

Zapraszamy do lektury
LP 2/2019

Linde Partner 2/2019

A gdyby tak zejść z utartego szlaku? Taki sposób podróżowania poleca w rubryce Lifestyle Joanna Wnuk, autorka artykułu „Poza utartym szlakiem”, która opowiada o alternatywnym sposobie podróżowania. Dojście do celu szeroką, dobrze oznakowaną drogą to komfort podróży i mniejsze ryzyko, że się zgubimy gdzieś po drodze. Kiedy planujemy wyjazd na wakacje, chcemy jak najszybciej przemieścić się z punktu A do punktu B i już na miejscu rozkoszować się wypoczynkiem. Ale nasz urlop może zacząć się już w drodze na wyznaczone miejsce – warto zjechać z głównej trasy na boczne drogi, napawać się widokami za oknem, a może nawet odkryć ciekawe miejsce, znaleźć lokalnego rzemieślnika czy miejscową knajpkę ze swojskim jedzeniem?

Życzę Państwu wielu ciekawych odkryć w te wakacje!

Zapraszamy do lektury

Pliki do pobrania

Nasi Partnerzy

Na tej stronie można pobrać wszystkie opublikowane dotychczas na łamach magazynu „Linde Partner” prezentacje naszych Partnerów biznesowych. Zapoznaj się ze specyfiką poszczególnych firm i zobacz, w jak różnorodnych aplikacjach pracują nasze wózki!

Przeglądaj pliki

Wydania archiwalne

Na tej stronie można pobrać wszystkie opublikowane dotychczas wydania magazynu „Linde Partner”. Zachęcamy do lektury.

Przeglądaj pliki

Kontakt

Jesteś zainteresowany otrzymywaniem naszego bezpłatnego magazynu? Masz jakiekolwiek pytania? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami:

Dział Marketingu Linde MH Polska