Linde Material Handling

Wynajem

Wynajmij wózek online

Wypełnij formularz

Serwis

Chcesz się skontaktować z Działem Serwisu?

Wypełnij formularz

Sprawdź swój wózek

Chcesz poznać pochodzenie i faktyczny stan motogodzin wózka oferowanego przez konkurencyjne firmy?

Wypełnij formularz

Infolinia

Zadzwoń, nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania!

0801 888 808

Systemy regałowe

Systemy regałów są jednym z kluczowych elementów efektywnego magazynowania. W zależności od rodzaju przechowywanych towarów i wymaganych przepływów materiałów proponujemy optymalne przechowywanie, w tym niezbędną automatykę.

Dowiedz się więcej

Technologia i innowacje

W tym samym duchu pomysłowości, który charakteryzował założycieli firmy Linde, nasi specjaliści pracują dziś nad efektywnymi rozwiązaniami dla złożonych zadań intralogistycznych. Linde Material Handling kształtuje przyszłość już teraz.

Dowiedz się więcej

Certyfikowane Wózki Używane

Certyfikowane Wózki Używane firmy Linde Material Handling pomyślnie przeszły ośmioetapowy proces kontroli i regeneracji.

Dowiedz się więcej

Produktywność

Niezawodne wózki widłowe stanowią filar efektywnej logistyki wewnętrznej. W połączeniu z inteligentnym oprogramowaniem i obszerną ofertą serwisową tworzą niepodważalne zalety w dziedzinie konkurencyjności ich użytkownika.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ludzi, pojazdów i materiałów jest motywem przewodnim filozofii firmy Linde Material Handling: „Zero wypadków”. W oparciu o całościowe rozwiązania Linde pracuje nad przyszłościową wizją bezpiecznej logistyki magazynowej.

Dowiedz się więcej

Ergonomia

Najlepsze rozwiązania powstają wtedy, gdy człowiek i technika idealnie ze sobą współpracują. W związku z tym idea ergonomii przez cały czas towarzyszy specjalistom z Linde Material Handling podczas projektowania wózków widłowych i usług serwisowych.

Dowiedz się więcej

Informacje prasowe

Komunikat Linde MH Polska dotyczący podjętych działań na rzecz bezpieczeństwa Klientów i Pracowników

Zdrowie i bezpieczeństwo są naszym priorytetem, dlatego wprowadziliśmy szereg działań i procedur, aby zabezpieczyć naszą działalność operacyjną i jednocześnie zapewnić naszym Klientom ciągłość świadczonych usług.

Dowiedz się więcej

Natychmiastowe ostrzeganie

Oto interaktywna kamizelka ostrzegawcza firmy Linde Material Handling, która chroni pieszych w magazynach i halach produkcyjnych, w porę ostrzegając ich o zbliżaniu się wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo w intralogistyce na najwyższym poziomie

Nasz cel to „Vision Zero”: Linde MH dąży do zmniejszenia liczby wypadków wśród swoich klientów do zera. Na targach BHP A+A w Düsseldorfie zaprezentowaliśmy naszą bogatą ofertę systemów zabezpieczających.

Dowiedz się więcej

2. Międzynarodowa Konferencja Klastra Wodorowego PCHET 2019

1.10.2019 roku w Pomorskim Parku Technologicznym w Gdyni już po raz drugi Klaster Technologii Wodorowych i Czystych Technologii Węglowych zorganizował konferencję, podczas której firma Linde MH Polska zaprezentowała rozwiązania dotyczące zasilania wózków widłowych ogniwami paliwowymi.

Dowiedz się więcej

Więcej możliwości i wydajniejsza praca

Baterie litowo-jonowe mają wiele zalet, jednak stanowią stosunkowo kosztowne rozwiązanie, należy zatem pamiętać, aby były precyzyjnie dopasowane do aplikacji. Im więcej rozmiarów baterii do wyboru, tym lepiej można owo dopasowanie osiągnąć i właśnie dlatego rozszerzyliśmy swoją ofertę baterii Li-ION.

Dowiedz się więcej

Nowa flota wózków Linde w firmie Wienerberger

Zakład produkcyjny i centrum dystrybucyjne firmy Wienerberger w Honoratce niedaleko Konina działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. To właśnie podczas długiej pracy w trudnych warunkach wyraźnie widać zalety wózków Linde, które zapewniają wysoką sprawność operacyjną na stałym poziomie.

Dowiedz się więcej

Nowa fabryka Linde w Polsce

KION GROUP AG realizuje swoją strategię rozwoju i buduje w Polsce w Kołbaskowie koło Szczecina nowy zakład produkcyjny wózków widłowych Linde. W budowę fabryki firma zainwestuje 60 mln euro i stworzy na początek 150 nowych miejsc pracy.

Dowiedz się więcej

Nowy oddział Linde w Rzeszowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie w regionie południowo-wschodniej Polski, zmieniamy nasz niedawno uruchomiony punkt wynajmu wózków na regularny oddział Linde.

Dowiedz się więcej

Innowacyjna energia dla logistyki lotniskowej

Linde Material Handling prezentuje ciągnik Linde P250 FuelCell na wystawie inter airport Europe.

Dowiedz się więcej