Linde Material Handling

Wynajem

Chcesz wynająć wózek?

Wypełnij formularz

Serwis

Chcesz się skontaktować z Działem Serwisu?

Wypełnij formularz

Sprawdź swój wózek

Chcesz poznać pochodzenie i faktyczny stan motogodzin wózka oferowanego przez konkurencyjne firmy?

Wypełnij formularz

Automatyzacja

Linde oferuje elastyczne rozwiązania, które mogą być idealnie dopasowane do specyficznych wymagań w celu ekonomicznej automatyzacji dosłownie wszystkiego: od pojedynczych etapów procesu aż do skomplikowanych przepływów materiałów.

Dowiedz się więcej

Finansowanie

Firma Linde Material Handling oferuje różne elastyczne sposoby finansowania wózków widłowych i techniki magazynowej.

Dowiedz się więcej

Certyfikowane Wózki Używane

Certyfikowane Wózki Używane firmy Linde Material Handling pomyślnie przeszły ośmioetapowy proces kontroli i regeneracji.

Dowiedz się więcej

Produktywność

Niezawodne wózki widłowe stanowią filar efektywnej logistyki wewnętrznej. W połączeniu z inteligentnym oprogramowaniem i obszerną ofertą serwisową tworzą niepodważalne zalety w dziedzinie konkurencyjności ich użytkownika.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ludzi, pojazdów i materiałów jest motywem przewodnim filozofii firmy Linde Material Handling: „Zero wypadków”. W oparciu o całościowe rozwiązania Linde pracuje nad przyszłościową wizją bezpiecznej logistyki magazynowej.

Dowiedz się więcej

Ergonomia

Najlepsze rozwiązania powstają wtedy, gdy człowiek i technika idealnie ze sobą współpracują. W związku z tym idea ergonomii przez cały czas towarzyszy specjalistom z Linde Material Handling podczas projektowania wózków widłowych i usług serwisowych.

Dowiedz się więcej

Informacje prasowe

Natychmiastowe ostrzeganie

Oto interaktywna kamizelka ostrzegawcza firmy Linde Material Handling, która chroni pieszych w magazynach i halach produkcyjnych, w porę ostrzegając ich o zbliżaniu się wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo w intralogistyce na najwyższym poziomie

Nasz cel to „Vision Zero”: Linde MH dąży do zmniejszenia liczby wypadków wśród swoich klientów do zera. Na targach BHP A+A w Düsseldorfie zaprezentowaliśmy naszą bogatą ofertę systemów zabezpieczających.

Dowiedz się więcej

2. Międzynarodowa Konferencja Klastra Wodorowego PCHET 2019

1.10.2019 roku w Pomorskim Parku Technologicznym w Gdyni już po raz drugi Klaster Technologii Wodorowych i Czystych Technologii Węglowych zorganizował konferencję, podczas której firma Linde MH Polska zaprezentowała rozwiązania dotyczące zasilania wózków widłowych ogniwami paliwowymi.

Dowiedz się więcej

Więcej możliwości i wydajniejsza praca

Baterie litowo-jonowe mają wiele zalet, jednak stanowią stosunkowo kosztowne rozwiązanie, należy zatem pamiętać, aby były precyzyjnie dopasowane do aplikacji. Im więcej rozmiarów baterii do wyboru, tym lepiej można owo dopasowanie osiągnąć i właśnie dlatego rozszerzyliśmy swoją ofertę baterii Li-ION.

Dowiedz się więcej

Nowa flota wózków Linde w firmie Wienerberger

Zakład produkcyjny i centrum dystrybucyjne firmy Wienerberger w Honoratce niedaleko Konina działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. To właśnie podczas długiej pracy w trudnych warunkach wyraźnie widać zalety wózków Linde, które zapewniają wysoką sprawność operacyjną na stałym poziomie.

Dowiedz się więcej

Nowa fabryka Linde w Polsce

KION GROUP AG realizuje swoją strategię rozwoju i buduje w Polsce w Kołbaskowie koło Szczecina nowy zakład produkcyjny wózków widłowych Linde. W budowę fabryki firma zainwestuje 60 mln euro i stworzy na początek 150 nowych miejsc pracy.

Dowiedz się więcej

Nowy oddział Linde w Rzeszowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie w regionie południowo-wschodniej Polski, zmieniamy nasz niedawno uruchomiony punkt wynajmu wózków na regularny oddział Linde.

Dowiedz się więcej

Nowa siedziba Oddziału Linde Material Handling w Gdańsku

Od drugiej połowy czerwca Oddział Gdańsk zaprasza do nowej siedziby mieszczącej się w budynku nr 1 przy ulicy Jabłoniowej 46A na terenie Panattoni Park Gdańsk III.

Dowiedz się więcej

Nowa siedziba oddziału Linde MH Polska w Sosnowcu

Z początkiem stycznia 2019 roku Oddział Sosnowiec firmy Linde Material Handling Polska przeprowadził się do nowego obiektu na terenie parku logistycznego Panattoni Park Sosnowiec V przy ul. Inwestycyjnej.

Dowiedz się więcej

Nowy punkt wynajmu wózków Linde w Rzeszowie-Jasionce

Od początku kwietnia bieżącego roku uruchamiamy punkt wynajmu wózków Linde w Rzeszowie-Jasionce. Wraz z otwarciem nowego obiektu chcemy wyjść naprzeciw potrzebom Klientów z południowo-wschodniej Polski.

Dowiedz się więcej