Linde Material Handling

Wynajem

Chcesz wynająć wózek?

Wypełnij formularz

Serwis

Chcesz się skontaktować z Działem Serwisu?

Wypełnij formularz

Sprawdź swój wózek

Chcesz poznać pochodzenie i faktyczny stan motogodzin wózka oferowanego przez konkurencyjne firmy?

Wypełnij formularz

Automatyzacja

Linde oferuje elastyczne rozwiązania, które mogą być idealnie dopasowane do specyficznych wymagań w celu ekonomicznej automatyzacji dosłownie wszystkiego: od pojedynczych etapów procesu aż do skomplikowanych przepływów materiałów.

Dowiedz się więcej

Finansowanie

Firma Linde Material Handling oferuje różne elastyczne sposoby finansowania wózków widłowych i techniki magazynowej.

Dowiedz się więcej

Certyfikowane Wózki Używane

Certyfikowane Wózki Używane firmy Linde Material Handling pomyślnie przeszły ośmioetapowy proces kontroli i regeneracji.

Dowiedz się więcej

Produktywność

Niezawodne wózki widłowe stanowią filar efektywnej logistyki wewnętrznej. W połączeniu z inteligentnym oprogramowaniem i obszerną ofertą serwisową tworzą niepodważalne zalety w dziedzinie konkurencyjności ich użytkownika.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ludzi, pojazdów i materiałów jest motywem przewodnim filozofii firmy Linde Material Handling: „Zero wypadków”. W oparciu o całościowe rozwiązania Linde pracuje nad przyszłościową wizją bezpiecznej logistyki magazynowej.

Dowiedz się więcej

Ergonomia

Najlepsze rozwiązania powstają wtedy, gdy człowiek i technika idealnie ze sobą współpracują. W związku z tym idea ergonomii przez cały czas towarzyszy specjalistom z Linde Material Handling podczas projektowania wózków widłowych i usług serwisowych.

Dowiedz się więcej

Informacje prasowe

Nowa flota wózków Linde w firmie Wienerberger

Zakład produkcyjny i centrum dystrybucyjne firmy Wienerberger w Honoratce niedaleko Konina działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. To właśnie podczas długiej pracy w trudnych warunkach wyraźnie widać zalety wózków Linde, które zapewniają wysoką sprawność operacyjną na stałym poziomie.

Dowiedz się więcej

Nowa fabryka Linde w Polsce

KION GROUP AG realizuje swoją strategię rozwoju i buduje w Polsce w Kołbaskowie koło Szczecina nowy zakład produkcyjny wózków widłowych Linde. W budowę fabryki firma zainwestuje 60 mln euro i stworzy na początek 150 nowych miejsc pracy.

Dowiedz się więcej

Nowy oddział Linde w Rzeszowie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i w odpowiedzi na duże zapotrzebowanie w regionie południowo-wschodniej Polski, zmieniamy nasz niedawno uruchomiony punkt wynajmu wózków na regularny oddział Linde.

Dowiedz się więcej

Nowa siedziba Oddziału Linde Material Handling w Gdańsku

Od drugiej połowy czerwca Oddział Gdańsk zaprasza do nowej siedziby mieszczącej się w budynku nr 1 przy ulicy Jabłoniowej 46A na terenie Panattoni Park Gdańsk III.

Dowiedz się więcej

Nowa siedziba oddziału Linde MH Polska w Sosnowcu

Z początkiem stycznia 2019 roku Oddział Sosnowiec firmy Linde Material Handling Polska przeprowadził się do nowego obiektu na terenie parku logistycznego Panattoni Park Sosnowiec V przy ul. Inwestycyjnej.

Dowiedz się więcej

Nowy punkt wynajmu wózków Linde w Rzeszowie-Jasionce

Od początku kwietnia bieżącego roku uruchamiamy punkt wynajmu wózków Linde w Rzeszowie-Jasionce. Wraz z otwarciem nowego obiektu chcemy wyjść naprzeciw potrzebom Klientów z południowo-wschodniej Polski.

Dowiedz się więcej

Innowacyjna energia dla logistyki lotniskowej

Linde Material Handling prezentuje ciągnik Linde P250 FuelCell na wystawie inter airport Europe.

Dowiedz się więcej

Efektywna kompletacja zamówień

Linde Material Handling rozszerza ofertę swoich wózków do komisjonowania, aby zaoferować najbardziej wszechstronne portfolio produktów w branży. Osiem nowych modeli wózków do kompletacji poziomej Linde N20C to pierwsze tego typu maszyny, które zostaną wprowadzone na rynek.

Dowiedz się więcej

Ochrona przeciwwybuchowa z jednego źródła

Linde prezentuje nowe wózki wysokiego składowania z ochroną przeciwwybuchową

Dowiedz się więcej

Kiedy rewolucja spotyka się z ewolucją

Światowa premiera Linde Roadstera zasilanego energią z ogniw paliwowych.

Dowiedz się więcej