Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Nowy Dyrektor Marki Linde Material Handling Polska!

2 sty 2024

Nowy Rok, Nowe Kierownictwo: powołanie stanowiska Dyrektora Marki od 1.01.2024 w Linde Material Handling Polska

Z przyjemnością informujemy, że z dniem 01.01.2024 stanowisko Dyrektora Marki Linde Material Handling Polska / Head of Sales & Service Linde Material Handling Polska obejmuje Filip Różański.

Filip Różański jest związany z KION Group od niemal 7 lat, gdzie jako Director Intralogistics Solution, Sales & Realization dla marek Grupy KION oraz wcześniej dla marki Linde MH pracował dla Regionu Europy Południowo-Wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki. W swojej dotychczasowej karierze koncentrował się przede wszystkim na stworzeniu i rozwoju Regionalnego Zespołu Intralogistyki, poszukiwaniu synergii wynikających ze współpracy między markami jak i wymiany doświadczeń między pracownikami w krajach, którymi się opiekował.

Filip Różański był także członkiem zespołu EMEA Core Team – Intralogistics, którego głównym zadaniem było tworzenie oraz implementacja procesów dla sprzedaży i realizacji oraz poszerzanie portfolio rozwiązań intralogistycznych nastawionych na automatyzację, a także inicjowanie projektów, wspieranie, ale też i stawianie wyzwań lokalnym organizacjom reprezentującym KION Group.

Dzięki bliskiej współpracy i umiejętności budowania dobrych relacji z partnerami biznesowymi, miał wpływ na powstawanie struktur dedykowanych intralogistyce w wielu krajach.

Siedmioletnie doświadczenie w koncernie KION Group, dziesięcioletnie doświadczenie w branży i blisko dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe daje Filipowi Różańskiemu silne podstawy do rozpoczęcia następnego rozdziału w jego zawodowym życiu i objęcia roli Dyrektora Marki Linde Material Handling.

„Bardzo cieszę się z objęcia stanowiska Dyrektora Marki Linde MH, jednocześnie podchodzę do nowych obowiązków z dużą pokorą. Linde MH to firma z ponad 120 letnią historią oraz blisko 30 letnią obecnością w Polsce, tworzą ją ludzie z niesamowitym doświadczeniem i wiedzą ekspercką. Dlatego też mam poczucie dużej odpowiedzialności, aby utrzymać wysoką jakość i tempo rozwoju. Nieodzownym elementem naszego sukcesu jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. To ich głos i pełne zrozumienie ich potrzeb są kluczowe dla naszej strategii biznesowej. W branży, w której działamy, wymagania są wysokie a zmiany nieuniknione. Mając profesjonalny zespół, kompleksową ofertę produktów i usług oraz innowacyjne podejście chcemy umocnić naszą pozycję jako godnego zaufania partnera, z którym warto rozwijać swój biznes na polskim rynku” – mówi Filip Różański, Dyrektor Marki Linde MH Polska.

Jesteśmy przekonani, że wszechstronne doświadczenie Filipa Różańskiego w międzynarodowych strukturach, jego fachowość, otwartość i energia będą dla Linde MH Polska silnym wsparciem i siłą napędową pozwalającą stawić czoła wyzwaniom biznesowym w kolejnych latach. Z dużym entuzjazmem patrzymy w przyszłość i cieszymy się na wspólną podróż w umacnianiu pozycji silnej, rozpoznawalnej marki Linde MH w Polsce.

Linde Material Handling GmbH

Linde Material Handling GmbH, spółka należąca do Grupy KION, jest działającym globalnie producentem wózków widłowych i magazynowych oraz dostawcą rozwiązań i usług dla intralogistyki. Dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która obejmuje ponad 100 krajów, firma jest reprezentowana we wszystkich głównych regionach na całym świecie.

Kontakt dla mediów:


Anna Chmielewska, e-mail: anna.chmielewska@linde-mh.pl

Katarzyna Zajkowska, e-mail: katarzyna.zajkowska@linde-mh.pl