Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Informacje o firmie Linde Material Handling

Dowiedz się o nas więcej
Wózki wysokiego składowania Linde są produkowane w zakładzie KION w Stříbro w Czechach.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie? A może interesuje Cię praca w Linde? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące naszego przedsiębiorstwa, dowiesz się więcej o działalności Linde jako wiodącej firmy w obszarze innowacji, a także zapoznasz się z naszymi ofertami pracy. W zakładce Linde Partner możesz natomiast oddać się lekturze naszego kwartalnika, w którym prezentujemy partnerów biznesowych naszej firmy, informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, interesujące rozwiązania stosowane w logistyce i wiele innych zajmujących tematów.

Interesujące zastosowania naszych wózków i rozwiązań zawarte zostały w zakładce Studia przypadku, natomiast nowości w zakresie naszych produktów oraz najświeższe informacje o firmie i organizowanych wydarzeniach zamieszczone są w dziale Informacje prasowe. Bądź na bieżąco!

Automatyzacja

Linde oferuje elastyczne rozwiązania, które mogą być idealnie dopasowane do specyficznych wymagań w celu ekonomicznej automatyzacji dosłownie wszystkiego: od pojedynczych etapów procesu aż do skomplikowanych przepływów materiałów.

Dowiedz się więcej

Intralogistyka i automatyzacja

Nasze rozwiązania w obszarze intralogistyki i automatyzacji opierają się na kompleksowym podejściu: począwszy od wstępnego doradztwa, przez realizację i dostawę gotowych projektów, aż po w pełni zindywidualizowane rozwiązania w kwestii szeroko pojętego wsparcia dla każdego klienta zgodnie z jego strategią i celami.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo w magazynie

Bezpieczeństwo w magazynie to priorytet. Firma Linde Material Handling oferuje innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do zapobiegania wypadkom z udziałem wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Systemy regałowe

Systemy regałów są jednym z kluczowych elementów efektywnego magazynowania. W zależności od rodzaju przechowywanych towarów i wymaganych przepływów materiałów proponujemy optymalne przechowywanie, w tym niezbędną automatykę.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie flotą w logistyce

Firma Linde connect udostępnia użytkownikom flot dokładnie te informacje, które są potrzebne do efektywnego i bezpiecznego zarządzania flotą.

Dowiedz się więcej

Technologia i innowacje

W tym samym duchu pomysłowości, który charakteryzował założycieli firmy Linde, nasi specjaliści pracują dziś nad efektywnymi rozwiązaniami dla złożonych zadań intralogistycznych. Linde Material Handling kształtuje przyszłość już teraz.

Dokumenty i ogólne warunki

Informacje prasowe

Tutaj można znaleźć aktualne informacje prasowe, które dla ułatwienia nawigacji zostały posortowane tematycznie.

Dowiedz się więcej

Studia przypadku i referencje

Zapoznaj się z ciekawymi zastosowaniami wózków widłowych Linde u naszych klientów w Polsce i na świecie, a także z najnowszymi trendami w intralogistyce.

Dowiedz się więcej