Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Informacje o firmie Linde Material Handling

Dowiedz się o nas więcej
Wózki wysokiego składowania Linde są produkowane w zakładzie KION w Stříbro w Czechach.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie? A może interesuje Cię praca w Linde? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące naszego przedsiębiorstwa, dowiesz się więcej o działalności Linde jako wiodącej firmy w obszarze innowacji, a także zapoznasz się z naszymi ofertami pracy. W zakładce Linde Partner możesz natomiast oddać się lekturze naszego kwartalnika, w którym prezentujemy partnerów biznesowych naszej firmy, informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, interesujące rozwiązania stosowane w logistyce i wiele innych zajmujących tematów.

Interesujące zastosowania naszych wózków i rozwiązań zawarte zostały w zakładce Studia przypadku, natomiast nowości w zakresie naszych produktów oraz najświeższe informacje o firmie i organizowanych wydarzeniach zamieszczone są w dziale Informacje prasowe. Bądź na bieżąco!

Digitalizacja

Witaj w świecie digitalizacji i intralogistyki - miejscu, w którym technologia wchodzi w interakcję z ludzkim wysiłkiem, aby zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracy. Nasze rozwiązania umożliwiają zdalne monitorowanie pracy floty wózków widłowych, a także prowadzenie analizy ich wydajności, co pozwala na szybsze podejmowanie decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej

Intralogistyka i automatyzacja

Nasze rozwiązania w obszarze intralogistyki i automatyzacji opierają się na kompleksowym podejściu: począwszy od wstępnego doradztwa, przez realizację i dostawę gotowych projektów, aż po w pełni zindywidualizowane rozwiązania w kwestii szeroko pojętego wsparcia dla każdego klienta zgodnie z jego strategią i celami.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo w magazynie

Bezpieczeństwo w magazynie to priorytet. Firma Linde Material Handling oferuje innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do zapobiegania wypadkom z udziałem wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Systemy regałowe

Systemy regałów są jednym z kluczowych elementów efektywnego magazynowania. W zależności od rodzaju przechowywanych towarów i wymaganych przepływów materiałów proponujemy optymalne przechowywanie, w tym niezbędną automatykę.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie flotą w logistyce

Firma Linde connect udostępnia użytkownikom flot dokładnie te informacje, które są potrzebne do efektywnego i bezpiecznego zarządzania flotą.

Dowiedz się więcej

Technologia i innowacje

W tym samym duchu pomysłowości, który charakteryzował założycieli firmy Linde, nasi specjaliści pracują dziś nad efektywnymi rozwiązaniami dla złożonych zadań intralogistycznych. Linde Material Handling kształtuje przyszłość już teraz.

Dowiedz się więcej

Informacje prasowe

Tutaj można znaleźć aktualne informacje prasowe, które dla ułatwienia nawigacji zostały posortowane tematycznie.

Dowiedz się więcej

Studia przypadku i referencje

Zapoznaj się z ciekawymi zastosowaniami wózków widłowych Linde u naszych klientów w Polsce i na świecie, a także z najnowszymi trendami w intralogistyce.

Dowiedz się więcej