Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.
Wózki wysokiego składowania Linde są produkowane w zakładzie KION w Stříbro w Czechach.
Dowiedz się o nas więcej

Informacje o firmie Linde Material Handling

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o naszej firmie? A może interesuje Cię praca w Linde? Tutaj znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące naszego przedsiębiorstwa, dowiesz się więcej o działalności Linde jako wiodącej firmy w obszarze innowacji, a także zapoznasz się z naszymi ofertami pracy. W zakładce Linde Partner możesz natomiast oddać się lekturze naszego kwartalnika, w którym prezentujemy partnerów biznesowych naszej firmy, informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, interesujące rozwiązania stosowane w logistyce i wiele innych zajmujących tematów.

Interesujące zastosowania naszych wózków i rozwiązań zawarte zostały w zakładce Studia przypadku, natomiast nowości w zakresie naszych produktów oraz najświeższe informacje o firmie i organizowanych wydarzeniach zamieszczone są w dziale Informacje prasowe. Bądź na bieżąco!

Firma

Firma Linde Material Handling, jako wiodący na świecie producent wózków widłowych i techniki magazynowej, stosuje swoje rozwiązania już od ponad 50 lat i wyznacza nowe horyzonty w dziedzinie produktywności, bezpieczeństwa i ergonomii.

Dowiedz się więcej

Praca w Linde

Linde Material Handling łączy w sobie technologiczne know-how i doświadczenie z intensywną pracą i zaangażowaniem. Zostań członkiem zespołu wiodącego producenta wózków widłowych, urządzeń magazynowych i rozwiązań systemowych, poznaj w praktyce procesy cyfryzacji i dowiedz się, czym jest Przemysł 4.0.

Dowiedz się więcej

Technologia i innowacje

W tym samym duchu pomysłowości, który charakteryzował założycieli firmy Linde, nasi specjaliści pracują dziś nad efektywnymi rozwiązaniami dla złożonych zadań intralogistycznych. Linde Material Handling kształtuje przyszłość już teraz.

Dowiedz się więcej

Linde Partner

„Linde Partner” jest wydawanym przez Linde Material Handling Polska bezpłatnym magazynem. Co kwartał czytelnik znajdzie w nim prezentacje Partnerów biznesowych naszej firmy, informacje o najnowszych osiągnięciach technicznych z oferty Linde, interesujących rozwiązaniach stosowanych w logistyce, najnowszych trendach w zarządzaniu i wiele innych zajmujących tematów.

Dowiedz się więcej

Trwały zrównoważony rozwój w Linde Material Handling

Zrównoważony rozwój to coś więcej niż „zielony wizerunek” firmy. Trwałą wartość w przedsiębiorstwie Linde Material Handling tworzymy poprzez zintegrowanie celów ekologicznych i społecznych z naszymi procesami i aktywnością biznesową.

Dowiedz się więcej

Dokumenty i ogólne warunki

Tutaj znajda Państwo dokumenty oraz warunki współpracy.

Dokumenty i ogólne warunki

Informacje prasowe

Tutaj można znaleźć aktualne informacje prasowe, które dla ułatwienia nawigacji zostały posortowane tematycznie.

Dowiedz się więcej

Studia przypadku i referencje

Zapoznaj się z ciekawymi zastosowaniami wózków widłowych Linde u naszych klientów w Polsce i na świecie, a także z najnowszymi trendami w intralogistyce.

Dowiedz się więcej