Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Maksymalna wartość dodana dla Twojej logistyki

Intralogistyczne rozwiązania Linde
Magazyn

Wszystkie firmy mają swoje indywidualne potrzeby i podstawowe wymagania: czy to w zakresie zasobów finansowych, procesów biznesowych, czy ogólnych technologii i standardów bezpieczeństwa, infrastruktury bądź systemów informatycznych. Każda aplikacja wymaga czegoś innego.

Dobrze zaprojektowane produkty i rozwiązania, które w stu procentach spełniają indywidualne wymagania klienta, stanowią siłę Linde Material Handling. Od wynajmu wózka, zakupu używanej maszyny, przez opcje specjalne, kwestie dotyczące automatyzacji i zarządzania flotą, finansowanie, aż po doradztwo w zakresie planowania przepływu materiałów, optymalizacji floty lub bezpieczeństwa – zawsze znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Systemy regałowe

Systemy regałów są jednym z kluczowych elementów efektywnego magazynowania. W zależności od rodzaju przechowywanych towarów i wymaganych przepływów materiałów proponujemy optymalne przechowywanie, w tym niezbędną automatykę.

Dowiedz się więcej

Energia przede wszystkim

Ze względu na ograniczone zasoby i zmiany klimatu energia stanowi problem natury globalnej. Zyskał on na znaczeniu również w intralogistyce. Dla menedżerów logistyki wybór systemu energetycznego jest ważnym czynnikiem, który pozwala obniżyć koszty. Firma Linde oferuje odpowiedni system energetyczny dla każdej aplikacji. W tym celu dokonujemy szczegółowej analizy sytuacji danej firmy, przeprowadzamy ocenę na miejscu i na podstawie obliczeń TCO dobieramy odpowiedni system energetyczny.

Dowiedz się więcej

Intralogistyka i automatyzacja

Nasze rozwiązania w obszarze intralogistyki i automatyzacji opierają się na kompleksowym podejściu: począwszy od wstępnego doradztwa, przez realizację i dostawę gotowych projektów, aż po w pełni zindywidualizowane rozwiązania w kwestii szeroko pojętego wsparcia dla każdego klienta zgodnie z jego strategią i celami.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo w magazynie

Bezpieczeństwo w magazynie to priorytet. Firma Linde Material Handling oferuje innowacyjne rozwiązania, które przyczyniają się do zapobiegania wypadkom z udziałem wózków widłowych.

Dowiedz się więcej

Robotyka

Linde oferuje elastyczne rozwiązania, które mogą być idealnie dopasowane do specyficznych wymagań w celu ekonomicznej automatyzacji dosłownie wszystkiego: od pojedynczych etapów procesu aż do skomplikowanych przepływów materiałów.

Dowiedz się więcej

Digitalizacja

Witaj w świecie digitalizacji i intralogistyki - miejscu, w którym technologia wchodzi w interakcję z ludzkim wysiłkiem, aby zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracy. Nasze rozwiązania umożliwiają zdalne monitorowanie pracy floty wózków widłowych, a także prowadzenie analizy ich wydajności, co pozwala na szybsze podejmowanie decyzji biznesowych.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie flotą w logistyce

Firma Linde connect udostępnia użytkownikom flot dokładnie te informacje, które są potrzebne do efektywnego i bezpiecznego zarządzania flotą.

Dowiedz się więcej