Wózek spalinowy Linde
Rozwiązania Linde

Maksymalna wartość dodana dla Twojej logistyki

Wszystkie firmy mają swoje indywidualne potrzeby i podstawowe wymagania: czy to w zakresie zasobów finansowych, procesów biznesowych, czy ogólnych technologii i standardów bezpieczeństwa, infrastruktury bądź systemów informatycznych. Każda aplikacja wymaga czegoś innego.

Dobrze zaprojektowane produkty i rozwiązania, które w stu procentach spełniają indywidualne wymagania klienta, stanowią siłę Linde Material Handling. Od wynajmu wózka, zakupu używanej maszyny, przez opcje specjalne, kwestie dotyczące automatyzacji i zarządzania flotą, finansowanie, aż po doradztwo w zakresie planowania przepływu materiałów, optymalizacji floty lub bezpieczeństwa – zawsze znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Strefa Promocji

Nasze produkty i usługi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Sprawdź aktualne promocje Linde.

Dowiedz się więcej

Systemy regałowe

Systemy regałów są jednym z kluczowych elementów efektywnego magazynowania. W zależności od rodzaju przechowywanych towarów i wymaganych przepływów materiałów proponujemy optymalne przechowywanie, w tym niezbędną automatykę.

Dowiedz się więcej

Certyfikowane Wózki Używane

Certyfikowane Wózki Używane firmy Linde Material Handling pomyślnie przeszły ośmioetapowy proces kontroli i regeneracji.

Dowiedz się więcej

Wynajem krótkoterminowy (STR)

Poznaj zalety wynajmu krótkoterminowego Linde! Nasza flota, oddziały oraz struktura zespołu to te aspekty, które definiują nowoczesny dział wynajmu.

Dowiedz się więcej

Intralogistyka

Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne „pod klucz“: od koncepcji początkowej, przez przygotowanie projektu wykonawczego, aż po samo wdrożenie.

Dowiedz się więcej

Automatyzacja

Linde oferuje elastyczne rozwiązania, które mogą być idealnie dopasowane do specyficznych wymagań w celu ekonomicznej automatyzacji dosłownie wszystkiego: od pojedynczych etapów procesu aż do skomplikowanych przepływów materiałów.

Dowiedz się więcej

Zarządzanie flotą

Flota przyszłości pracuje w sieci, a przez to bardziej efektywnie i bezpiecznie. Odpowiednie rozwiązania w tym zakresie są zawarte w naszym cyfrowym systemie zarządzania flotą: Linde connect.

Dowiedz się więcej

Finansowanie

Firma Linde Material Handling oferuje różne elastyczne sposoby finansowania wózków widłowych i techniki magazynowej.

Dowiedz się więcej