Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Oryginalne części zamienne do wózków widłowych Linde

Przez całą dobę, na całym świecie
Centrum dystrybucji części zamiennych Linde w Kahl am Main

Dzięki częściom zamiennym Linde wózki widłowe są szybko gotowe do dalszej pracy. Wszystko odbywa się za pośrednictwem zlokalizowanych na całym świecie centrów dystrybucyjnych Linde, które zajmują się wysyłką niezbędnych elementów przez 24 godziny na dobę. Certyfikowane przez producenta wysokiej jakości części zamienne to pewność, że wózki widłowe będą doskonale spełniać swoją rolę. Jest to wyjątkowo istotne, ponieważ nawet niewielkie przestoje mogą prowadzić do strat. Oryginalne części zamienne Linde są bezpieczne i niezawodne, mają ponadto bezpośredni wpływ na koszty eksploatacji, ponieważ mogą być bezproblemowo instalowane i optymalnie serwisowane. Teraz dostępne także za jednym kliknięciem w naszym e-sklepie!

Dostępność

Oryginalne części zamienne Linde pakowane dla klienta w magazynie Linde

Zawsze do dyspozycji

Awaria nawet jednego wózka widłowego może spowodować poważne zakłócenia w logistycznych operacjach firmy. Dlatego w ramach naszych usług dostarczamy nie tylko wydajny wózek widłowy, ale również niezawodny serwis części zamiennych. Wyposażenie naszych samochodów serwisowych obejmuje większość potrzebnych części, dlatego technik serwisu zazwyczaj jest w stanie dokonać naprawy od razu. Gdy jednak brakuje jakiegoś elementu, serwisant może polegać na sieci centrów dystrybucji części Linde na całym świecie i niezwłocznie otrzymać potrzebne części. Jeśli konieczna jest szczególnie szybka reakcja, Linde oferuje całodobową pomoc przez siedem dni w tygodniu.

Teraz części zamienne i akcesoria do wózków widłowych sa na wyciagnięcie ręki! - Zapoznaj sie z ofertą naszych produktów w e-sklepie Linde .

Dowiedz się więcej

Najlepsze wsparcie

Centrum dystrybucji części zamiennych Linde dysponuje ponad 60 000 części, które są gotowe do natychmiastowej wysyłki. Jednak jeśli jakiś element nie jest akurat dostępny od ręki, wówczas zostanie niezwłocznie zamówiony. Właściciele starszych wózków widłowych również nie muszą się martwić – po zakończeniu produkcji danego modelu nadal dostarczamy odpowiednie dla niego części przez kolejne 12 lat.

Dostępność

Blisko Ciebie – gdziekolwiek jesteś

W celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi i najkrótszego czasu oczekiwania na części zamienne, przyjęliśmy następujący system realizacji dostaw:

  • Dostawy z Magazynu Centralnego w Brnie do Klientów i serwisantów Linde – zamówienia złożone do godziny 14:00 zostaną dostarczone w ciągu 24h do miejsca docelowego na terenie całej Polski.
  • Dostawy z Warszawy do Klientów i serwisantów Linde – codziennie.
  • Samochody serwisowe Linde na terenie całej Polski są wyposażone w podręczne magazyny oryginalnych części zamiennych.
  • W naszych magazynach dostępnych jest zawsze aż 95% naszych części.
  • Gwarancja dostępności części przez 12 lat po dostarczeniu wózka .
  • Dostawy nocne do godziny 8:00 pozwalają zaopatrywać naszych serwisantów na bieżąco. Wszystkie dostawy części zamiennych realizuje firma wyspecjalizowana w logistyce części zamiennych. Pozwoliło nam to znacznie skrócić czas oczekiwania na części zamienne, a co za tym idzie – przyspieszyć usunięcie usterki.

Części zamienne Linde: na całym świecie
Części zamienne Linde: na całym świecie

Dostępne na klik!

Zapraszamy do skorzystania z naszego e-sklepu, gdzie oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości części do wózków widłowych. Dzięki naszym produktom, Twój wózek będzie działał sprawniej i bezpieczniej, co przekłada się na efektywność Twojej pracy. Nasze ceny są konkurencyjne, a zakupy przez internet są wygodne i oszczędzają czas.

Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się lepszą wydajnością swojego wózka widłowego za jednym kliknięciem!

Przejdz do e-sklepu

Jakość

Części zamienne Linde gotowe do wysyłki

Tylko oryginalna jakość Linde gwarantuje wysoką wydajność

Części zamienne powinny być nie tylko dostarczone najszybciej, jak to możliwe, ale muszą także posiadać odpowiednią jakość. Części Linde podlegają ściśle określonym przez inżynierów wymaganiom odnośnie trwałości, precyzji wykonania i niezawodności. Bezpieczeństwo, szybki montaż i długi resurs odróżniają je od tanich imitacji. Korzyści płynące z oryginalnej jakości producenta stają się wyraźne zwłaszcza wtedy, gdy weźmie się pod uwagę długą żywotność wózka widłowego: okresy między przeglądami są dłuższe, a uszkodzenia wynikające z zastosowania wadliwych części zamiennych nie występują. Zapewnia to maksymalną dostępność wózków i niższe koszty całego cyklu życia maszyny niż w przypadku zastosowania gorszej jakości kopii.

Drobne szczegóły, duże znaczenie

Od sterowania joystickami z dokładnością co do milimetra do optymalnego pochłaniania zanieczyszczeń przez filtr oleju – w przypadku części zamiennych Linde wydajność leży w szczegółach.

Grupy części zamiennych

Joysticki

Joysticki stanowią przedłużenie ramienia operatora wózka widłowego, dlatego muszą być intuicyjne, wygodne w obsłudze i niezwykle precyzyjne – cechy te przyczyniają bowiem się do znacznego wzrostu bezpieczeństwa i wydajności pracy. Takie są właśnie oryginalne joysticki od Linde.

Joysticki Linde

Filtry oleju

Filtry oleju od Linde Material Handling zapewniają prawidłowe działanie układu hydraulicznego i silników spalinowych.

Filtry oleju

Widły

Widły w wózkach widłowych muszą zapewniać maksymalne bezpieczeństwo – nasze widły charakteryzuje dłuższa żywotność, większe obciążenie nominalne i maksymalna stabilność.

Oryginalne widły w wózkach Linde

Elementy sterujące

Elementy sterujące w oryginalnej jakości Linde gwarantują bezpieczną i precyzyjną pracę. Wózki widłowe zachowują dzięki nim swoje właściwości w zakresie obsługi i bezpieczeństwa.

Elementy sterujące gwarantują płynność zadań w każdych warunkach pogodowych oraz umożliwiają operatorom sprawną i wydajną pracę.

Elementy sterujące

Łańcuchy

Oryginalne łańcuchy od Linde dzięki wysokiej jakości wykonania są wyjątkowo odporne na zużycie i niezwykle bezpieczne.

Łańcuchy w wózku H50

Kontakt

Spare Parts Sales Manager

Hubert Ślusarczyk

Spare Parts Specialist

Adam Stanek

Spare Parts Specialist

Grzegorz Mróz