Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Usługi serwisowe Linde

Bezpieczeństwo i wydajność na pierwszym miejscu
Technik serwisu Linde

Razem z wózkiem Linde otrzymujesz także opiekę naszego niezawodnego i szybko dostępnego serwisu. Aż 5 oddziałów serwisowych, ponad 250 pracowników i 140 mobilnych warsztatów tworzy główny element składowy serwisowej oferty Linde. Nasze usługi w zakresie techniki, wyposażenia, bezpieczeństwa i efektywnego wykorzystywania wózków do transportu poziomego oraz bezobsługowych systemów transportowych zapewniają najlepszą możliwą dyspozycyjność floty, zwiększają bezpieczeństwo pracy i pomagają obniżyć koszty.

Serwis i naprawy

Aby zapewnić maksymalną dostępność i wysoką wydajność floty, Linde Material Handling świadczy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji i naprawy wózków.

Dowiedz się więcej

Oryginalne części zamienne do wózków widłowych Linde

Blisko Ciebie – gdziekolwiek jesteś. Nasze oryginalne części zamienne dostarczamy na całym świecie, przez całą dobę i zawsze na czas. Dowiedz się, jak istotna jest najwyższa jakość bezpośrednio od producenta i jakie niesie korzyści dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

Szkolenia

Dzięki programom szkoleniowym Linde operatorzy wózków widłowych są doskonale przygotowani do pracy, co zwiększa bezpieczeństwo i płynność operacji w firmie.

Dowiedz się więcej

Strefa Promocji

Nasze produkty i usługi w wyjątkowo atrakcyjnych cenach! Sprawdź aktualne promocje Linde.

Dowiedz się więcej