Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Wynajem krótkoterminowy (Short Term Rental)

Jakość na zawołanie
Linde Rental Solutions

Bądź gotowy na każdą sytuację z Linde Rental Solutions

Nadchodzi szczyt sezonu, przygotowujesz się na ważne wydarzenie lub masz dużo zamówień? Nasz wynajem krótkoterminowy (STR – Short Term Rental) to idealne rozwiązanie. Gdziekolwiek na świecie jesteś, możesz być spokojny – zawsze będziemy mieć taki wózek widłowy, jakiego szukasz. Możesz być przy tym pewny, że otrzymasz najnowocześniejsze technologie z niezawodną jakością Linde.

Elastyczne rozwiązania, które przypadną Ci do gustu

Rozwiązania w zakresie wynajmu krótkoterminowego Linde obejmują nie tylko szybką dostawę wózków i sprzętu, ale także wszelkie niezbędne porady i wskazówki od naszych specjalistów oraz gwarancję elastyczności zarówno przed zamówieniem, jak i w trakcie jego realizacji. Korzystając z naszych rozwiązań, firmy otrzymują pełne wsparcie.

Nasze usługi to odpowiedni i opłacalny sposób na sprostanie dodatkowemu zapotrzebowaniu, nagłym zmianom i nieprzewidzianym zdarzeniom. W swoim podejściu łączymy znane i cenione na całym świecie standardy Linde z dostosowaniem się do lokalnych potrzeb. W rezultacie oferujemy idealne rozwiązanie w postaci elastycznych opcji wynajmu maszyn na okres od jednego dnia aż do roku. Wynajem krótkoterminowy Linde to również prosty i praktyczny sposób testowania naszych wózków.

Zawsze możesz liczyć na nasze specjalistyczne porady w zakresie STR

Jakość i wydajność

Jeśli jest dużo do zrobienia, to potrzeba niezawodnej technologii, która będzie całkowicie dostosowana do konkretnej aplikacji. Nasza flota STR to najnowocześniejsze maszyny. Wykwalifikowani technicy serwisowi Linde regularnie sprawdzają i serwisują wózki we flocie wynajmu, dzięki czemu nasze maszyny spełniają najwyższe standardy jakości.

Cały proces wynajmu krótkoterminowego Linde jest przyjemny i prosty, a pomoc oferujemy od ręki – to idealne rozwiązanie w przypadku sezonowego czy niespodziewanego zapotrzebowania. Szeroka oferta wynajmu maszyn Linde daje firmom możliwość szybkiego reagowania na niemal wszystkie wymagania logistyczne i zapewnia sprawny przebieg procesów.

Wózki widłowe Linde podczas Formula Student Race

Pełna gama sprawdzonych rozwiązań

Nasza flota liczy już prawie 2000 wózków widłowych i cały czas się rozrasta. Szeroki asortyment produktów oferowanych przez Linde Material Handling pozwala skompletować park maszynowy od podstaw – począwszy od zwykłego paleciaka, który widujemy na co dzień w marketach lub na rampach magazynowych, a skończywszy na wózkach kontenerowych o dużej mocy. Wózek można doposażyć w osprzęt wedle potrzeb (m.in. w paletyzery, chwytaki, stabilizatory ładunku, widły teleskopowe, obrotnice i inne). Zapewniamy pełną opiekę serwisową. Nasza kompleksowa oferta pozwala firmom na tworzenie własnej floty, która działa jak w zegarku.

Jesteśmy zawsze do dyspozycji i oferujemy swoją wiedzę i doradztwo na każdym etapie: od momentu złożenia zapytania, poprzez indywidualnie uzgodniony okres wynajmu, aż po zwrot wynajmowanych wózków widłowych. Linde Material Handling to partner, na którym zawsze można polegać.

Przed

Dostępność: Obsługujemy teren całego kraju. Naszymi głównymi centrami obsługi są oddziały Linde w Warszawie, Sosnowcu, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, czy w Rzeszowie. Każdy region ma swojego opiekuna odpowiedzialnego za profesjonalną realizację wynajmu.

Skoncentrowanie na rozwiązaniu: Nasi doświadczeni pracownicy są elastyczni i potrafią szybko znaleźć rozwiązanie dla indywidualnych wymagań – nawet tych bardzo specyficznych.

Znajomość branży: Specjaliści ds. wynajmu są na bieżąco informowani o najnowszych osiągnięciach technologicznych poprzez regularne szkolenia. Co więcej, nasi doradcy znają wymagania specyficzne dla branży, dzięki czemu mogą zaoferować fachową pomoc przy wyborze wózka widłowego.

Elastyczność: Czas trwania wynajmu jest elastyczny i zawsze dostosowany do zapotrzebowania: możesz wynająć wózek na dobę, kilka dni, tygodni, miesięcy aż do jednego roku. Ustalony czas trwania wynajmu może być oczywiście zmieniony w dowolnym momencie.

W trakcie

Szybkość: W razie potrzeby sprzęt może być dostępny już w ciągu 24 godzin od otrzymania zamówienia. Linde gwarantuje szybką dostawę wynajętych wózków.

Niezawodność: Doświadczeni technicy serwisowi Linde sprawdzają zamówione wózki przed ich wysłaniem z odpowiednim wyprzedzeniem. Dzięki temu wszystkie maszyny spełniają wysokie standardy Linde oraz wymogi prawne i bezpieczeństwa.

Dopasowanie: Niezależnie od tego, czy zmieniają się wymagania dotyczące wynajmowanych wózków widłowych, czy też czasu trwania ich wynajmu, w Linde oferujemy pełną elastyczność. Możemy na przykład dostarczyć inny sprzęt albo skrócić lub wydłużyć okres wynajmu – wszystko sprawnie i bez niekończącej się biurokracji.

Pomoc: Specjaliści ds. wynajmu są zawsze do Twojej dyspozycji, jeśli będziesz potrzebować pomocy lub dodatkowego sprzętu podczas wynajmu.

Po

Gwarancja jakości: Flota wynajmu Linde to pewność, że w uczciwych warunkach otrzymasz najnowocześniejsze technologie. Oznacza to, że unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek – nawet po zakończeniu wynajmu.

Przejrzystość: Cała administracja i fakturowanie są proste i przejrzyste. Ograniczamy liczbę wykonywanych czynności administracyjnych do minimum.

Satysfakcja: Regularnie przeprowadzamy ogólnoeuropejskie badania ankietowe i wykorzystujemy ich wyniki, aby stale rozwijać oferowane przez nas usługi.

NOWOŚĆ

BEZPŁATNE UBEZPIECZENIE DO KAŻDEJ UMOWY WYNAJMU KRÓTKOTERMINOWEGO

Oferujemy naszym klientom ubezpieczenie wózków w ramach wynajmu krótkoterminowego w dwóch wariantach. Pierwszy wariant ochrony, zwany dalej STANDARD, zapewniany jest w ramach umowy najmu pojazdu i nie wymaga dodatkowej opłaty. Wariant drugi, zwany dalej PLUS, obejmuje dodatkowe wymienione niżej ryzyka, rozszerzenie to jednak wymaga dopłaty zgodnie z zapisami umowy najmu.

Wariant STANDARD obejmuje:

 • naprawę szkód powstałych na skutek uszkodzenia pojazdu spowodowanego zjawiskami atmosferycznymi takimi jak: powódź, nawalny deszcz, działanie wiatru, bezpośrednie uderzenie pioruna, grad, obsunięcie się ziemi oraz lawina, pożar itp.,
 • naprawę szkód powstałych na skutek kradzieży z włamaniem i rabunku,
 • ubezpieczenie wózków w transporcie (limit 100 tysięcy zł na jedno i wszystkie zdarzenia).

Wariant PLUS obejmuje zakres ochrony jak w wariancie STANDARD oraz dodatkowo:

 • uszkodzenia wynikające z błędów w obsłudze maszyn i sprzętu powodujące np. przewrócenie się maszyny, upadek do wykopu, kolizje (uszkodzenie przedmiotu ubezpieczenia w następstwie błędu operatora),
 • zniszczenia dokonane przez osoby trzecie (dewastacja),
 • koszty badań UDT, a także koszty wymiany części zgodnie z zaleceniami UDT,
 • szkody będące wynikiem skażenia lub zanieczyszczenia mienia powstałe w następstwie.

Zalety wynajmu krótkoterminowego Linde w skrócie:

 • Różnorodność: bogata flota wynajmu krótkoterminowego – ponad 62 000 produktów na całym świecie.
 • Bliskość: punkty wynajmu na terenie całego kraju. Ponadto rozległa sieć usług wynajmu w całej Europie.
 • Elastyczność: swoboda wyboru okresu wynajmu – od jednego dnia do roku.
 • Wsparcie serwisowe: doskonale wykwalifikowani technicy serwisowi Linde są zawsze do dyspozycji.
 • Akcesoria: szeroka gama dodatkowego osprzętu, baterii i prostowników.
 • Pomoc: możliwość szkolenia operatorów.
 • Wynajmij, przetestuj i kup: wynajem krótkoterminowy to prosty sposób wypróbowania wózka widłowego jeszcze przed jego zakupem.

Tak działamy w zakresie Rental Solutions!

Kontakt

Nasi specjaliści ds. wynajmu czekają na Twoje zapytanie.

Zadzwoń: 801 888 808

lub wyślij zapytanie za pomocą formularza:

Wypełnij formularz