Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

System ogniw paliwowych Linde MH 24V zdobywa nagrodę Best of Industry Award w kategorii komponentów napędowych

11 gru 2023

System ogniw paliwowych Linde HyPower 24V firmy Linde Material Handling (MH) otrzymał najwięcej głosów online i zajął pierwsze miejsce w kategorii komponentów napędowych w konkursie Best of Industry Award 2023. Innowacyjny system zasilania wodorem jest stosowany w wózkach paletowych, podnośnikowych i podwójnego składowania oraz w wózkach do kompletacji zamówień i ciągnikach logistycznych.

"Chcielibyśmy podziękować wszystkim uczestnikom za ich niesamowite wsparcie" - powiedział Torsten Rochelmeyer, Senior Director Strategy & Solution Portfolio w Linde MH, podczas ceremonii wręczenia nagród w Würzburgu.

"Dzięki systemowi ogniw paliwowych 24V możemy teraz zaoferować naszym klientom wózek, system ogniw paliwowych i serwis z jednego źródła, podkreślając nasze zaangażowanie w przywództwo technologiczne. Marka Linde ma najbardziej kompleksowe portfolio rozwiązań energetycznych w całej branży".

Best of Industry Award to szeroko zakrojona nagroda branżowa przyznawana przez różne magazyny branżowe, w tym MM Maschinenmarkt z Vogel Communications Group z siedzibą w Würzburgu w Niemczech. Każda firma, która wprowadziła na rynek nowy lub ulepszony produkt lub rozwiązanie w okresie od czerwca 2022 do marca 2023, mogła ubiegać się o nagrodę.

W tym roku oddano łącznie 20 000 głosów, a do wyboru było 160 innowacji w 24 kategoriach.

BoI

Benedikt Hofmann, redaktor naczelny mediów brażowych Blechnet, ETMM, Industry of Things, MM Logistik i MM Maschinenmarkt należących do Vogel Communications Group (li.), wręczył nagrodę Best of Industry Award 2023 w kategorii komponentów napędowych Torstenowi Rochelmeyerowi, starszemu dyrektorowi ds. strategii i portfolio rozwiązań w Linde Material Handling.

Zdjęcie: Sebastian Human/Vogel Communications Group Udostępnione do publikacji.

"System ogniw paliwowych 24V jest precyzyjnie dostosowany do wymagań wewnętrznego przepływu materiałów" - mówi Rochelmeyer, opisując tę szczególną cechę systemu ogniw paliwowych Linde HyPower 24V. Precyzyjna koordynacja z potężną baterią litowo-jonową chroni stosy ogniw paliwowych, zapewniając w ten sposób długą żywotność. System jest również zoptymalizowany pod kątem hałasu i w pełni połączony z siecią. Użytkownicy korzystają również z szybkiego czasu ładowania wynoszącego zaledwie kilka minut i zerowej emisji podczas pracy. Jeśli wodór pochodzi ze źródeł odnawialnych, cały ślad węglowy pojazdu jest neutralny.

Linde Material Handling GmbH

Linde Material Handling GmbH, spółka należąca do Grupy KION, jest działającym globalnie producentem wózków widłowych i magazynowych oraz dostawcą rozwiązań i usług dla intralogistyki. Dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która obejmuje ponad 100 krajów, firma jest reprezentowana we wszystkich głównych regionach na całym świecie.

Kontakt dla prasy:

Heike Oder: +49 (0)6021 99-1277 – e-mail: heike.oder@linde-mh.de

Katarzyna Zajkowska: email: katarzyna.zajkowska@linde-mh.pl