Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Nowy punkt wynajmu wózków Linde

21 mar 2019

Jesteśmy w nowej lokalizacji: Rzeszów-Jasionka

Kiedy po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej podjęto wiele inicjatyw zmierzających do gospodarczego i ekonomicznego ożywienia Polski Wschodniej, Rzeszów doświadczył intensywnego wzrostu gospodarczego i stał się wręcz symbolem pozytywnej transformacji polskich ośrodków miejskich. Zarówno miasto, jak i cały region podkarpacki wciąż systematycznie się rozwijają i przyciągają nowe inwestycje. My również podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej działalności właśnie w tej części kraju i od początku kwietnia bieżącego roku uruchamiamy punkt wynajmu wózków Linde w Rzeszowie-Jasionce. Wraz z otwarciem nowego obiektu chcemy wyjść naprzeciw potrzebom Klientów z południowo-wschodniej Polski.

W nowym obiekcie stanie aż kilkadziesiąt maszyn Linde przeznaczonych na wynajem. Cieszymy się, że dogodna lokalizacja naszego rzeszowskiego magazynu umożliwi nam teraz znacznie sprawniejszą reakcję na zapotrzebowanie rynku w tej części kraju. Nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na większą dostępność i różnorodność wózków Linde, ale także na szybszy czas realizacji zamówienia oraz niższe koszty transportu. Co więcej, wraz z dwoma oddziałami Linde MH Polska w Sosnowcu i Wrocławiu – doskonale skomunikowanymi ze sobą autostradą A4 – będziemy w stanie zapewnić jeszcze lepszą obsługę całej południowej Polski.

Wynajem krótkoterminowy (STR) to idealne rozwiązanie w okresach wzmożonej pracy w przedsiębiorstwach – nasze usługi stanowią opłacalny sposób na sprostanie dodatkowemu zapotrzebowaniu i nieprzewidzianym zdarzeniom. Zapewniamy nie tylko dostawę wózków i sprzętu, ale również wszelkie niezbędne porady naszych specjalistów oraz gwarancję elastyczności zarówno przed zamówieniem, jak i w trakcie jego realizacji. Czas trwania wynajmu jest zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb: wózek można wynająć na dobę, kilka dni, tygodni, miesięcy aż do jednego roku.

Niezmiennie dbamy o to, aby Klienci mieli bezproblemowy i szybki dostęp do naszych produktów i usług. Uruchomienie magazynu wózków do wynajmu krótkoterminowego Linde w Rzeszowie to dopiero pierwszy krok w stronę jeszcze wydajniejszej obsługi południowo-wschodniej Polski – w przyszłości chcemy sukcesywnie rozszerzać w tym regionie naszą bogatą ofertę.

Podkarpacie to miejsce rozwoju przedsiębiorstw z bardzo wielu branż. Poza Rzeszowem ważne ośrodki przemysłu stanowią Mielec, Dębica czy Krosno. Doskonałe warunki dla rozmaitych inwestycji oferują strefy ekonomiczne (np. Euro-Park Mielec) oraz parki przemysłowe i technologiczne. Na tak różnorodnym rynku chcemy zapewnić jak najlepsze rozwiązania, które zawsze będą doskonale dopasowane do wymagań danego przedsiębiorstwa.
Zapraszamy do kontaktu z Państwa Doradcą Techniczno-Handlowym lub bezpośrednio z Działem Wynajmu w Rzeszowie.

Dział Wynajmu w Rzeszowie