Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Dla specjalnych wymagań

Regały półkowe
Regały półkowe

Elastyczne rozwiązanie do przechowywania zróżnicowanych towarów i drobnicy

Potrzebujesz elastycznego rozwiązania do przechowywania pudeł i drobnych przedmiotów? Przyjrzyj się regałom półkowym Linde! Prosta konstrukcja oraz elastyczna możliwość rozbudowy i adaptacji to cechy tego inteligentnego regału.

Dzięki elastycznej wysokości i modułowej konstrukcji regałów oraz szerokiej gamie akcesoriów regały półkowe Linde można dostosować dokładnie do Twoich wymagań. Potrzebujesz specjalnego rozwiązania? Skontaktuj się z nami! Dopasujemy regały do szczególnych wymagań i potrzeb, np.: pochylone półki, przezroczyste półki, półki na opony i felgi oraz półki do bezpiecznego przechowywania niebezpiecznych płynów i innych niebezpiecznych materiałów.

Twoje istniejące miejsce do przechowywania jest za małe? Nie ma problemu, możemy zrealizować systemy wielopoziomowe do wysokości 8 metrów i możemy zoptymalizować istniejące miejsce do przechowywania bez konieczności zwiększania powierzchni.

Po więcej informacji

skontaktuj się z Doradcą ds. systemów regałowych: regaly@linde-mh.pl