Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Przejrzystość składowania i oszczędność miejsca

Regały wjezdne i przejezdne
Promocja wózków MT

Kompaktowe magazynowanie

Chcesz głównie przechowywać dużą liczbę identycznych produktów w kompaktowy sposób w swoim magazynie? Powinieneś przyjrzeć się ekonomicznym regałom wjezdnym i przejezdnym. Dzięki elastycznemu dopasowaniu konstrukcji ten typ regału oferuje wyjątkowo wydajne wykorzystanie przestrzeni w magazynie. Jeśli regały są zaprojektowane jako regały wjezdne, materiały są przechowywane i pobierane z jednej powierzchni regału.

Ten system przechowywania jest idealny do przechowywania kilku palet towarów jeden za drugim. Regał został zaprojektowany tak, aby umożliwić wózkom widłowym przemieszczanie się wewnątrz kanałów regału w celu odkładania lub pobierania palet. Ten rodzaj przechowywania jest idealny dla towarów wrażliwych na nacisk lub do magazynów, które przechowują towary sezonowe. Standardowo regały wjezdne są zgodne z zasadą LiFo (ostatnie wejście, pierwsze wyjście). Istnieje również możliwość obsługi regałów przejazdowych zgodnie z zasadą FiFo (pierwsze wejście, pierwsze wyjście).