Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Główna siedziba Linde Material Handling oferuje nowoczesną halę na prezentację produktów oraz komfortowe środowisko pracy.

14 gru 2023

"Linde Experience Hub" i nowy budynek administracyjny dla Linde Material Handling

Aschaffenburg, grudzień 2023 – od października firma Linde Material Handling (MH) ma dodatkowy budynek biurowy w swojej siedzibie w Aschaffenburgu (Niemcy). Nowy obiekt o łącznej powierzchni 6 000 m2 na sześciu piętrach został zbudowany w bezpośrednim sąsiedztwie istniejącej siedziby. Rozbudowany kompleks administracyjny obejmuje teraz również "Linde Experience Hub", nowo wybudowaną halę o powierzchni 5 500 m2 do celów szkoleniowych i edukacyjnych, prezentacji produktów oraz eventów.

Po nieco ponad półtorarocznym okresie budowy, nowy biurowiec był gotowy, a pracownicy dwóch kompleksów budynków, które dzieli jedynie wąska uliczka, spotkali się na przyjęciu powitalnym. Wraz z ukończeniem budowy Headquarter West i Headquarter East, jak nazywane są budynki, główny cel ekspansji przy Carl-von-Linde-Platz został osiągnięty: Lokalizacje satelitarne, które wcześniej były rozproszone po całym obszarze miasta, zostały skonsolidowane, a cały zespół centrali Linde MH znajduje się teraz w jednym miejscu.

BoI Logo

Od października Linde Material Handling posiada dodatkowy kompleks administracyjny na sześciu piętrach, oprócz istniejącego budynku biurowego, a ponadto nowy prestiżowy "świat doświadczeń", Linde Experience Hub, w swojej siedzibie głównej w Aschaffenburgu.

"Projekt i wyposażenie nowego budynku zapewniają najwyższej klasy środowisko pracy do współpracy między pracownikami w zakładzie w Aschaffenburgu, a także ogólnoeuropejską organizacją sprzedaży i serwisu Linde oraz partnerami biznesowymi i innymi zainteresowanymi stronami" - powiedziała Ulrike Just, wiceprezes wykonawczy ds. sprzedaży i serwisu Linde MH EMEA podczas ceremonii otwarcia. "Rozbudowana siedziba podkreśla naszą atrakcyjność jako międzynarodowego pracodawcy, który oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju kariery".

Nowy kompleks biurowy uwzględnia potrzeby i wymagania zmieniającego się świata pracy. Po raz pierwszy zakład Linde MH w Aschaffenburgu korzysta z systemu współdzielonych biurek. Zamiast stałego stanowiska pracy, pracownicy po przybyciu do biura zajmują miejsce przy dostępnym biurku w swoim dziale. Oprócz otwartych biur z biurkami, na każdym piętrze znajduje się wiele innych pomieszczeń, które mogą być wykorzystywane do różnych celów. Obejmują one małe i duże sale konferencyjne z różnorodnym wyposażeniem i najnowocześniejszą technologią prezentacji do kreatywnej burzy mózgów, bibliotekę do samotnej pracy w cichej atmosferze. Ponadto znajduje się tam jasny, duży obszar rekreacyjny wyposażony w aneks kuchenny, stoliki barowe i krzesła, a także meble wypoczynkowe do spontanicznej wymiany informacji i pomysłów.

DSC09509

Reprezentacyjny, funkcjonalny, elastyczny: Linde Experience Hub, nowo wybudowana hala do celów szkoleniowych i edukacyjnych, prezentacji produktów oraz dużych i małych wydarzeń, ożywia markę Linde.

Linde Experience Hub, zaledwie kilka kroków dalej, wypełnia lukę między teorią a praktyką, zapewniając pierwszorzędną funkcjonalną oprawę dla szerokiej gamy wydarzeń - od prezentacji dla indywidualnych grup gości po duże wydarzenia dla Klientów lub wydarzenia dla europejskiej lub globalnej organizacji sprzedaży i usług Linde MH. Hala jest wyposażona w magazyn wysokiego składowania, elastyczną otwartą przestrzeń z rampami dla ciężarówek oraz różne obszary wystawiennicze, w których odwiedzający mogą osobiście zapoznać się z rozwiązaniami i innowacjami Linde MH. Około połowa przestronnej hali jest dostępna do prezentacji pojazdów i projektów z oferty Linde MH. Ponadto na dwóch poziomach znajdują się sale szkoleniowe i konferencyjne, recepcja, strefy serwisowe, strefy gastronomiczne i liczne miejsca do siedzenia.

Linde Material Handling GmbH

Linde Material Handling GmbH, spółka należąca do Grupy KION, jest działającym globalnie producentem wózków widłowych i magazynowych oraz dostawcą rozwiązań i usług dla intralogistyki. Dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która obejmuje ponad 100 krajów, firma jest reprezentowana we wszystkich głównych regionach na całym świecie.

Kontakt dla prasy:

Heike Oder: +49 (0)6021 99-1277 – e-mail: heike.oder@linde-mh.de

Katarzyna Zajkowska: email: katarzyna.zajkowska@linde-mh.pl