Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Linde Material Handling na Konferencji Smart Warehouse

20 maj 2024

Linde Material Handling Polska na Konferencji Smart Warehouse!

Filip Różański, Dyrektor Marki Linde MH Polska, weźmie udział w Panelu Eksperckim „Roboty i technologie przyszłości” podczas piątej edycji Konferencji Smart Warehouse, która odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2024 w ramach targów MODERNLOG.

Konferencja Smart Warehouse, ciesząca się rosnącym zainteresowaniem specjalistów z branży i klientów usług logistycznych, zgromadziła w poprzedniej edycji 800 uczestników i ponad 30 prelegentów z kilkudziesięciu znanych firm.

Tematyka tegorocznej edycji będzie skoncentrowana na wsparciu procesów logistycznych przy zastosowaniu nowoczesnych technologii.

Filip Różański reprezentując Linde MH Polska, weźmie udział w Panelu Eksperckim „Roboty i technologie przyszłości”, odbywającym się w dniu 5 czerwca w godzinach 12:00 – 13:15. Uczestnicy tego panelu będą mieli okazję poznać innowacyjne produkty i rozwiązania oferowane przez Linde MH, które mają wpływ na kształtowanie przyszłości logistyki.

W czasie konferencji, zapraszamy również do odwiedzenia stanowiska Linde MH Polska, gdzie Eksperci z obszaru Automatyzacji i Digitalizacji będą do dyspozycji uczestników, oferując wiedzę i doświadczenie oraz odpowiadając na pytania związane z nowoczesnymi rozwiązaniami magazynowymi.

Konferencja Smart Warehouse to wydarzenie specjalistyczne, które obejmuje cztery główne Panele tematyczne:

  • Digitalizacja i IoT wsparcie w procesach magazynowania
  • Inteligentne magazyny: automatyzacja i transformacja
  • Roboty i technologie przyszłości
  • Fulfilment e-commerce: rosnące potrzeby, nowe wyzwania

Linde Experience Hub, zaledwie kilka kroków dalej, wypełnia lukę między teorią a praktyką, zapewniając pierwszorzędną funkcjonalną oprawę dla szerokiej gamy wydarzeń - od prezentacji dla indywidualnych grup gości po duże wydarzenia dla Klientów lub wydarzenia dla europejskiej lub globalnej organizacji sprzedaży i usług Linde MH. Hala jest wyposażona w magazyn wysokiego składowania, elastyczną otwartą przestrzeń z rampami dla ciężarówek oraz różne obszary wystawiennicze, w których odwiedzający mogą osobiście zapoznać się z rozwiązaniami i innowacjami Linde MH. Około połowa przestronnej hali jest dostępna do prezentacji pojazdów i projektów z oferty Linde MH. Ponadto na dwóch poziomach znajdują się sale szkoleniowe i konferencyjne, recepcja, strefy serwisowe, strefy gastronomiczne i liczne miejsca do siedzenia.

Panel otwierający skupi się na roli Managera w obliczu wyzwań logistyki przyszłości, zapewniając uczestnikom dogłębną analizę najnowszych trendów i technologii.

Więcej informacji na temat konferencji Smart Warehouse i Panelu Eksperckiego można znaleźć tutaj: https://smartwarehouse.modernlog.pl/pl/aktualnosci/panel-ekspercki-roboty-i-technologie-przyszlosci/

Serdecznie zachęcamy do Udziału!

Linde Material Handling GmbH

Linde Material Handling GmbH, spółka należąca do Grupy KION, jest działającym globalnie producentem wózków widłowych i magazynowych oraz dostawcą rozwiązań i usług dla intralogistyki. Dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która obejmuje ponad 100 krajów, firma jest reprezentowana we wszystkich głównych regionach na całym świecie.

Kontakt dla prasy:

Katarzyna Zajkowska: email: katarzyna.zajkowska@linde-mh.pl