Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Linde Material Handling uhonorowana nagrodą "materialfluss"

18 mar 2024

Linde Material Handling zwycięzcą w plebiscycie czytelników "Industrial Trucks and Accessories"

Aschaffenburg, 15 marca 2024 - Linde Material Handling (MH) zajęła pierwsze miejsce w kategorii "Wózki przemysłowe i akcesoria" w konkursie "materialfluss PRODUKT ROKU 2024". Seria elektrycznych wózków widłowych Linde X35 do X50 zdobyła uznanie ekspertów branżowych i otrzymała najwięcej głosów. Linde MH odniosła kolejny sukces dzięki opartemu na sztucznej inteligencji rozwiązaniu "Linde Energy Manager", które zajęło drugie miejsce w kategorii "Logistyka i transport". Celem nagrody jest wyróżnienie innowacji w branży logistycznej i intralogistycznej. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 13 marca 2024 w Monachium.

Materialfluss award

Dr Monika Laurent-Junge, Senior Director Marketing & Brand Communications w Linde Material Handling, odebrała trofeum i certyfikat za zajęcie pierwszego miejsca w kategorii "Wózki widłowe i akcesoria" w konkursie "materialfluss PRODUKT ROKU 2024" z rąk laudatora Daniela Schillinga , redaktora naczelnego "materialfluss".
Zdjęcie: WEKA Business Medien GmbH, fotograf Julia Bergmeister

Po raz piąty magazyn branżowy "materialfluss", wydawany przez WEKA Business Medien, poszukiwał zaawansowanych technicznie, innowacyjnych produktów i rozwiązań, które oferują znaczące korzyści dla klientów. Firmy mogły przesyłać zgłoszenia w - kategoriach:

  • "Przechowywanie, regały i wyposażenie magazynów",
  • "Systemy kompletacji zamówień",
  • "Pakowanie i wysyłka",
  • "Technologia przenośników i podnoszenia",
  • "Wózki przemysłowe i akcesoria",
  • "Logistyka i transport"
  • "Projekt roku".

Wszystkie zgłoszenia zostały szczegółowo przedstawione czytelnikom w specjalnym wydaniu, a jednocześnie uruchomiono głosowanie na portalu internetowym. Po około dwóch i pół miesiącach, głosowanie online zakończyło się 18 lutego.

Elektryczne wózki widłowe Linde X35 - X50: wysoka wydajność, niższa emisja

W kategorii "Wózki przemysłowe i akcesoria" największe wrażenie na publiczności zrobiły elektryczne wózki widłowe Linde X35 - X50 o udźwigu od 3,5 do 5,0 ton. Po raz pierwszy akumulatorowe wózki widłowe z przeciwwagą mogą teraz przenosić ładunki w wymagających aplikacjach zewnętrznych przy niskim poziomie hałasu i emisji a jednocześnie są tak samo mocne, wytrzymałe i wygodne, jak wózki Linde wyposażone w silniki spalinowe. Pomaga to firmom o wysokich wymaganiach dotyczących wydajności pojazdów, takich jak te z branży papierniczej, drzewnej, napojowej i chemicznej, uczynić ich intralogistykę bardziej zrównoważoną i neutralną dla środowiska.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku głosowania i chcielibyśmy podziękować wszystkim fanom marki Linde za ich udział i ogromne wsparcie. Fakt, że zajęliśmy pierwsze miejsce w jednej kategorii i drugie miejsce w innej, jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i napawa nas dumą" - powiedziała dr Monika Laurent-Junge, Senior Director Marketing & Brand Communications w Linde Material Handling, która odebrała nagrodę z rąk laudatora Daniela Schillinga, redaktora naczelnego "materialfluss".

materialfluss award

Wśród trzech zwycięzców: Dr Monika Laurent-Junge, Senior Director Marketing & Brand Communications w Linde Material Handling, z trofeum i certyfikatem za drugie miejsce w kategorii "Logistyka i Transport" za rozwiązanie do zarządzania energią "Linde Energy Manager".


Kontakt dla prasy:

Heike Oder: +49 (0)6021 99-1277 – e-mail: heike.oder@linde-mh.de

Katarzyna Zajkowska: email: katarzyna.zajkowska@linde-mh.pl