Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Linde Roadshow 2023

8 wrz 2023

W dniu 22 sierpnia 2023 w Platformie Logistycznej w Mirkowie k/Wrocławia odbył się Roadshow, podczas którego przedstawiliśmy nowe serie elektrycznych wózków widłowych Linde Material Handling.

Wózki widłowe elektryczne stały się kluczowym elementem przemysłowych operacji logistycznych, a Linde jest jednym z liderów w tej dziedzinie.

Na tegorocznym wydarzeniu Linde Roadshow zaprezentowane zostały nowe modele wózków widłowych elektrycznych, które charakteryzują się dużą mocą i wydajnością.

Głównym bohaterem wydarzenia był ciężki wózek elektryczny E140 serii 1471 - najmocniejszy model wózka w swojej klasie o udźwigu 14 ton.

Seria ta to połączenie charakterystycznej dla silników na olej napędowy mocy z przyjaznym dla środowiska, cichym i dynamicznym stylem jazdy elektrycznych wózków widłowych.

Dodatkowo swoją premierę miały produkowane w Polsce wózki czołowe Linde Grey Line:

  • EG16-EG20 serii 1275

oraz

  • EG25-EG35 serii1276.

Te elektryczne wózki widłowe z przeciwwagą zostały opracowane do okazjonalnego użytku w lekkich i średnio-ciężkich zastosowaniach wewnątrz magazynu, umożliwiając transport ładunków i obsługę palet z ładunkiem o masie do 1,6 tony lub do 3,5 ton (w zależności od modelu).

Ekologia w obecnym czasie odgrywa kluczową rolę, dlatego zaprezentowane na Roadshow elektryczne wózki widłowe są nie tylko wydajne, ale także i przede wszystkim przyjazne dla środowiska, eliminują emisję spalin i obniżają ogólny wpływ na środowisko.

Tegoroczna prezentacja elektrycznych wózków widłowych Linde podkreśliła znaczenie tej technologii w aplikacjach logistycznych.

Linde Material Handling kontynuuje swoją misję dostarczania wydajnych, ekologicznych i innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do zrównoważonego rozwoju przemysłu logistycznego.

Linde Roadshow 2023 to wydarzenie, które pozostawia w pamięci ciekawe rozwiązania dedykowane dla szybko rozwijającej się branży logistycznej, ale również inspiruje branżę do podejmowania dalszych wysiłków w kierunku doskonalenia technologii elektrycznych wózków widłowych.

Zespół Marketingu Linde Material Handling Polska

Linde Material Handling GmbH
Linde Material Handling GmbH, spółka należąca do Grupy KION, jest działającym globalnie producentem wózków widłowych i magazynowych oraz dostawcą rozwiązań i usług dla intralogistyki. Dzięki sieci sprzedaży i serwisu, która obejmuje ponad 100 krajów, firma jest reprezentowana we wszystkich głównych regionach na całym świecie.