Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Wózek widłowy Linde z tytułem „Best Practice Innovation 2020”

15 paź 2020

Linde Material Handling wygrywa nagrodę czytelników w kategorii „wózki przemysłowe”

W pełni połączona w sieci generacja wózków widłowych na olej napędowy i LPG – Linde H20-H35 – jest w tym roku najbardziej ekscytującą innowacją, jaka pojawiła się w sektorze wózków przemysłowych. Taki jest wniosek z ankiety, którą wśród czytelników przeprowadził wydawany przez Huss-Verlag niemiecki magazyn „Logistra”.

Chcielibyśmy podziękować uczestnikom za pozytywną reakcję i wybór nas jako zwycięzcy – powiedział Torsten Rochelmeyer, Senior Director Marketing Central Europe w Linde Material Handling, który przyjął nagrodę. Podkreślił on fakt, że wielu pracowników z wielkim entuzjazmem pracowało nad nowymi spalinowymi wózkami widłowymi, aby uczynić je najlepszymi, jakie firma Linde kiedykolwiek oferowała.

Wózki Linde H20-H35 to pierwsze w pełni połączone w sieci maszyny Linde, które oferują klientom większą przejrzystość, elastyczność i ekonomiczność. Można je doskonale dostosować do potrzeb operatora i wyposażyć w szeroką gamę pasywnych i aktywnych systemów bezpieczeństwa. Ponadto spełniają one surowe przepisy dotyczące emisji spalin Euro 5. Dzięki tym nowym wózkom zapewniamy naszym klientom udane przejście w intralogistykę przyszłości – podkreśla Rochelmeyer. Sprzedaż wózków z przeciwwagą o udźwigu od 2 do 3,5 t rozpoczęła się pod koniec 2019 roku, a w czerwcu tego roku zastąpiły one ostatecznie poprzednią serię 39X.

Linde Material Handling wygrywa nagrodę czytelników w kategorii „wózki przemysłowe”

„Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy na nas głosowali. Nasze pierwsze miejsce w plebiscycie czytelników „Best Practice Innovations 2020” magazynu „Logistra” w kategorii „wózki przemysłowe” jest potwierdzeniem naszej udanej inwestycji w cyfryzację” – powiedział Torsten Rochelmeyer, Senior Director Marketing Central Europe w Linde Material Handling, przyjmując nagrodę.

Redakcja „Logistry” (magazynu dot. flot pojazdów użytkowych i logistyki magazynowej) od 2014 roku wybiera i nagradza innowacyjne produkty i rozwiązania w ośmiu kategoriach (z obszaru intralogistyki i flot pojazdów). Redakcja przedstawia trzy propozycje dla każdej z kategorii, następnie czytelnicy mogą głosować na wybraną firmę online. W tym roku w głosowaniu wzięło udział ponad 400 internautów, którzy oddali swoje głosy w okresie od czerwca do września.

Wyróżnieniem tym nasze wydawnictwo honoruje szczególnie pomysłowe, niezwykłe osiągnięcia, które kwalifikują się jako innowacje, nadają się do praktycznego zastosowania i albo są już dostępne na rynku, albo zostaną wprowadzone w niedalekiej przyszłości – wyjaśnia Tobias Schweikl, redaktor naczelny magazynu „Logistra”. O tym, że firma Linde Material Handling jest postrzegana przez czytelników jako szczególnie innowacyjna, świadczy fakt, że nagroda została nam przyznana już po raz drugi: w 2014 roku to wyróżnienie zdobył hybrydowy wózek widłowy Linde z ogniwami paliwowymi.