Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Wszechstronne urządzenie dla jednej tony ładunku

8 wrz 2020

Nowy wózek Linde E10

Jest wszechstronny, może transportować ładunki o wadze do 1 tony, a nawet mieści się w windzie towarowej: oto nowy elektryczny wózek Linde E10 (z pozycją stojącą). Dzięki tej nowej maszynie Linde Material Handling poszerza swoją ofertę wózków przemysłowych o wózek, który jest wyposażony w liczne funkcje zapewniające komfort i bezpieczeństwo.

Prawie w każdej gałęzi przemysłu istnieją zadania transportowe wymagające szczególnie wąskiego, krótkiego i jednocześnie lekkiego wózka, który może zmieścić się na przykład w windzie towarowej. Nowy wózek Linde E10 o udźwigu 1 tony – dostępny z baterią kwasowo-ołowiową lub litowo-jonową – doskonale sprawdzi się w codziennej logistyce. Jest jedynie nieznacznie szerszy niż europaleta, stąd mieści się nawet w wyjątkowo wąskich korytarzach i przy promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 1317 milimetrów można nim manewrować na naprawdę niewielkiej przestrzeni.

Linde E10

W przypadku konieczności częstego cofania nowy elektryczny wózek widłowy Linde E10 może być wyposażony w podwójny zestaw dźwigni i uchwytów. Prawe ramię operatora spoczywa na szerokim podłokietniku.

Niezakłócony przepływ materiałów – zaprojektowany z myślą o potrzebach klienta

Wózek jest przeznaczony do przejazdów na krótkich dystansach, stąd nie posiada siedzenia, ma natomiast wyściełane oparcie. Operator może wejść do maszyny z obu stron. Standardowe wyposażenie obejmuje system automatycznej redukcji prędkości na zakrętach i w obszarze głównego podnoszenia masztu oraz czujnik obecności zintegrowany z matą podłogową: pojazd porusza się tylko wtedy, gdy operator stoi w obrębie konturu pojazdu.

Linde E10

Nowy elektryczny wózek widłowy Linde E10 jest tylko nieznacznie szerszy od europalety, dzięki czemu mieści się w bardzo wąskich korytarzach i przy promieniu skrętu zaledwie 1317 milimetrów można nim manewrować na naprawdę niewielkiej przestrzeni.

Linde E10

Doskonałe rozwiązanie w codziennej logistyce: nowy, kompaktowy wózek Linde E10 o udźwigu 1 tony.

Ergonomia, bezpieczeństwo i komfort jazdy są ze sobą ściśle powiązane

Kabina operatora jest funkcjonalna i komfortowa. Optymalnie rozmieszczone elementy obsługi oraz wąskie profile masztu zapewniają maksymalną swobodę ruchu i niezakłócony widok na ładunek i otoczenie. Platforma operatora absorbuje wstrząsy, zapewniając komfort pracy. W przypadku konieczności częstego cofania wózek może być wyposażony w podwójny zestaw dźwigni i uchwytów. Prawe ramię operatora spoczywa na szerokim podłokietniku.

Wyposażenie opcjonalne obejmuje m.in. szklany, wzmocniony dach, który zapewnia nieograniczoną widoczność do góry i chroni przed spadającymi przedmiotami, a także systemy bezpieczeństwa Linde BlueSpot i Linde TruckSpot, które ostrzegają pieszych o niebezpieczeństwie za pomocą rzucanego na podłoże światła/symbolu.