Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Optymalizacja składowania towarów

Regały wsuwane i przepływowe
Regały wsuwane i przepływowe

Oszczędność czasu dzięki automatycznym ruchom palet

Czy potrzebujesz przechowywać pojedyncze rodzaje towarów i materiałów o wysokim wskaźniku obrotu? Jeśli tak, to spójrz na regały przepływowe STILL. Regały przepływowe to dynamiczne systemy regałów zgodne z zasadą FiFo (pierwsze weszło - pierwsze wyszło). Zapewniają wysoką pojemność i doskonałe wykorzystanie przestrzeni. Jest to możliwe dzięki automatycznemu przesuwaniu się towarów w kierunku regału.

W regałach z przepływem palet ciężar przesuwa palety automatycznie z magazynu do pozycji pobierania przesuwając się po pochyłym torze rolkowym. W ten sposób, zgodnie z zasadą FiFo, paleta, która była najpierw składowana, jest gotowa do pobrania w dowolnym momencie i można uzyskać do niej bezpośredni dostęp. Regał przepływowy do palet idealnie nadaje się np. do obszarów wysyłki lub może pełnić funkcję bufora między dwoma stanowiskami pracy lub magazynu kompletacji pełnych palet.

Po więcej informacji

skontaktuj się z Doradcą ds. systemów regałowych: regaly@linde-mh.pl