Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Systemy regałowe

Systemy Palletshuttle
Promocja wózków MT

Prosty sposób na automatyczne przechowywanie

Oczekujesz maksymalnego wykorzystania magazynu i przestrzeni przy dużych tempie przeładunkowym? W takim razie powinieneś dokładnie przyjrzeć się regałom PalletShuttle od Linde.

Dzięki PalletShuttle firmy Linde możesz optymalnie wykorzystać gęstą przestrzeń magazynową również przy dużej ilości artykułów i palet.


System umożliwia półautomatyczne przechowywanie i wyszukiwanie nośników ładunku. Shuttle przesuwa ładunek w dół korytarza i przechowuje paletę w regale. System umożliwia niezależny załadunek kilku korytarzy.


Pamiętaj: Czas i miejsce do przechowywania są cenne. Zoptymalizuj wykorzystanie istniejącej przestrzeni dzięki systemowi PalletShuttle nawet jeśli potrzebujesz przechowywać różne produkty.


Wózek i Shuttle współpracują ze sobą. Zasada jest równie prosta jak efektywna: Shuttle podejmuje paletę na początku poziomu regału z wózka, wprowadza ją w automatycznie w prowadnice na końcu korytarza (w tym czasie wózek może rozładować następną paletę np. z ciężarówki).

Shuttle ostrożnie osadza paletę na szynach i wraca na początek po następną. Wygoda: Shuttle automatycznie wykrywa koniec korytarza.


Dzięki PalletShuttle oszczędzasz dużo czasu i zwiększasz bezpieczeństwo w magazynie: wózek nie musi wjeżdżać do regału, a transportowane towary są traktowane bardzo ostrożnie w porównaniu do przechowywania blokowego. Mobilny system ochrony pieszych, który jest standardem wyposażenia gwarantuje bezpieczną obsługę.
Po więcej informacji

skontaktuj się z Doradcą ds. systemów regalowych: regaly@linde-mh.pl