Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Linde Safety Guard w Smurfit Kappa LithoPac

W trosce o większe bezpieczeństwo
Safety Guard firmy Linde Material Handling w Smurfit Kappa LithoPac

Smurfit Kappa

  • Rok założenia: 1934
  • Liczba zatrudnionych: 46 000 osób
  • Obroty: 8,5 mld

Smurfit Kappa jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań z papieru. Każdego roku firma produkuje 11,7 mld metrów kwadratowych opakowań. Smurfit Kappa LithoPac z Nybro specjalizuje się w opakowaniach z tektury falistej z nadrukiem offsetowym.

W Smurfit Kappa LithoPac w Nybro bezpieczeństwo jest najważniejsze. System wspomagania jest gwarantem wysokiego standardu ochrony, którym firma zawsze się kierowała. Linde Safety Guard.

Tam, gdzie ludzie pracują na wózkach widłowych w szybkim tempie, bezpieczeństwo ma pierwszeństwo. W celu uniknięcia wypadków, od 2021 roku Smurfit Kappa LithoPac wyposaża wszystkich pracowników i wózki widłowe w system Linde Safety Guard.

Linde Safety Guard rozpoznaje ryzyko na czas i ostrzega operatora wózka oraz przechodzące osoby, umożliwiając im odpowiednio szybką reakcję.

W Smurfit Kappa LithoPac cały system został dostosowany do specyficznych wymagań firmy. Ten indywidualny efekt udało się z łatwością osiągnąć poprzez konfigurację różnych modułów.

„Chcemy uzupełnić system Linde Safety Guard o rzutniki obrazu, dzięki którym system może wyświetlać znak ostrzegawczy na podłodze wszędzie tam, gdzie piesi mogą stanąć na drodze wózka”, mówi Ulf Sigfridsson, kierownik działu zakupów w Smurfit Kappa LithoPac.

Safety Guard firmy Linde Material Handling w Smurfit Kappa LithoPac, Szwecja