Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Energia elektryczna bez ograniczeń

To jest wyzwalające!
Piłkarz odrywa się od stołu i zaczyna biec.

To, co najlepsze z dwóch światów, zapewnia najwyższą wydajność.

Żaden elektryczny wózek widłowy nigdy nie miał większej mocy. Elektryczne wózki widłowe X20 - X35 mogą konkurować z wózkami spalinowymi nawet w ekstremalnych warunkach: zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz, a także na wszystkich rodzajach nawierzchni. Dzięki synchronicznym silnikom reluktancyjnym (SRM+) maszyny te wynoszą wydajność na zupełnie nowy poziom i zapewniają niespotykaną wcześniej elastyczność, a wszystko to dzięki wspólnej dla wózków elektrycznych i spalinowych platformie.

Wyzwolony przez eXtremalną wydajność: oto nowy zawodnik dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoje możliwości!

Platforma dla nowej klasy wydajności.

Wraz z elektrycznymi wózkami widłowymi X20 - X35 firma Linde Material Handling wprowadza nową klasę wydajności, która łączy moc i wytrzymałość spalinowych wózków widłowych z dynamiką, elastycznością, zerową emisją i niskim poziomem hałasu napędu elektrycznego. Wszystko to oparte jest na sprawdzonej, szczególnie przyjaznej w użytkowaniu i konserwacji, a przez to bardzo ekonomicznej platformie nowych wózków widłowych Linde z przeciwwagą.

Odkryj najmocniejszy na świecie elektryczny wózek widłowy. TO JEST LINDE.

Najwyższa wydajność

Nowe synchroniczne silniki reluktancyjne z dodatkowymi magnesami trwałymi (SRM+) sprawiają, że elektryczne wózki widłowe X20 - X35 stanowią wydajną, a przy tym cichą i bezemisyjną alternatywę dla wózków widłowych napędzanych silnikami spalinowymi.

Wysoka wytrzymałość

Wysokie obciążenia mechaniczne, kurz, brud i ekstremalne wahania temperatury nie stanowią przeszkody dla modeli X20 - X35. A gdyby jednak coś miało się stać: wszystkie zespoły i podzespoły elektrycznych wózków widłowych X20 - X35 są zoptymalizowane pod kątem przedwczesnego zużycia.

Zrównoważony rozwój

Wszystkie korzyści środowiskowe elektrycznie napędzanego wózka widłowego przy wydajności wózka spalinowego! Dzięki wytworzonej w sposób zrównoważony energii pierwotnej wózki są eksploatowane całkowicie bez emisji CO2. Systemy baterii litowo-jonowych mogą być wykorzystywane jako statyczny magazyn energii i poddawane recyklingowi.

Bezpieczna jazda

Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to dzięki wspólnej dla wózków spalinowych i elektrycznych platformie w naszych maszynach znajdują się wszystkie zalety tej najnowocześniejszej konstrukcji (na przykład optymalizacja konstrukcji, która znacznie zwiększa widoczność we wszystkich kierunkach). Standardowe funkcje, takie jak Linde Curve Assist, dodatkowo chronią operatora i ładunek.

Wysoka wydajność ekonomiczna

Niskie koszty utrzymania, produktywność, a za tym wszystkim gęsta sieć serwisowa: gwarantujemy najwyższą wydajność. Perfekcyjne współdziałanie człowieka i maszyny także zwiększa produktywność, a tym samym rentowność w zakresie kosztów całkowitych.

Doskonałe połączenie

Rozbudowana łączność zapewnia łatwą integrację wózków z systemami zarządzania flotą i procesami cyfrowymi. Instalacja aktualizacji i innych funkcji cyfrowych przebiega sprawnie i według indywidualnych preferencji, a ważne parametry można w każdej chwili sprawdzić i przeanalizować.

Chcesz wsiąść i odbyć jazdę próbną już teraz?