Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.
Wyprzedaż baterii
Regeneracja i serwis baterii

Strefa promocji

Oszczędzaj energię- serwisuj baterie!


SERWIS BATERYJNY LINDE - DŁUŻSZA PRACA WÓZKA NA JEDNYM ŁADOWANIU!

Technologia regeneracji oparta na automatyzacji procesu umożliwia nam monitorowanie poszczególnych etaów regeneracji. Każdy etap jest automatycznie rejestrowany w systemie komputerowym, dzięki czemu zapewniamy transparentny obraz wykonanej usługi.

Główne zalety regeneracji:

  • wydłużenie pracy wózka na jednym ładowaniu,
  • redukcja kosztów związanych z wymianami baterii,
  • ograniczenie przestoju wózków.

Teraz ceny promocyjne!

Dowiedz się więcej, kliknij w link:

Skontaktuj się z naszym doradcą handlowym!



  • Dawid Bethke (woj. pomorskie + kujawsko-pomorskie + warmińsko-mazurskie)
e-mail: Dawid.Bethke@linde-mh.pl; Tel. : +48 668 887 403

  • Piotr Zaniewski (woj. podlaskie + połowa mazowieckiego „2”)

e-mail: piotr.zaniewski@linde-mh.pl. Tel. : +48 600490019

  • Marcin Goska (woj. łódzkie + połowa mazowieckiego „1”)

e-mail: marcin.goska@linde-mh.pl; Tel. : +48 600 490 268

  • Daniel Banduła (woj. podkarpackie + lubelskie)

e-mail: daniel.bandula@linde-mh.pl; Tel. mob.: +48 735 995 484

  • Maciej Tywoniuk (woj. ślaskie + małopolskie + świętokrzyskie)

e-mail: maciej.tywoniuk@linde-mh.pl; Tel. : +48 660 553 523

  • Sebastian Szwed (woj. dolnośląskie + opolskie)

e-mail: sebastian.szwed@linde-mh.pl; Tel. : +48 734 824 710

  • Jakub Biernat (woj. wielkopolskie)
e-mail: jakub.biernat@linde-mh.pl; Tel. : +48 668 400 360

  • Robert Szewczyk (woj. lubuskie + zachodniopomorskie)

e-mail: robert.szewczyk@linde-mh.pl; Tel. : +48 600 490 041