Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.
Masterpieces 2021

TWOJA DROGA JEST NASZĄ DROGĄ, A TWOJE WYZWANIA SĄ NASZĄ INSPIRACJĄ. Dołącz do nas w tej inspirującej podróży!

Zobacz wszystko w akcji: MASTERPIECES TO GO.

Czas na przerwę na kawę i kilka interesujących spostrzeżeń!

Dołącz do naszej reporterki Anni Dunkelmann, która wyrusza w podróż, aby zobaczyć, jakie doświadczenia mają nasi klienci z różnych branż z naszymi produktami i innowacjami. Bądź na bieżaco, ponieważ seria MASTERPIECES TO GO będzie aktualizowana w regularnych odstępach czasu.

Film o współpracy pomiędzy Linde i Porsche Engineering

LINDE X PORSCHE ENGINEERING

Zobacz, co sprawia, że marka jest wyjątkowa. Dowiedz się więcej o naszej współpracy z Porsche Engineering. I odkryj, jak nasze nowe elektryczne wózki widłowe X20 – X35 mogą bez wysiłku dotrzymać kroku naszym wózkom H20 – H35 z silnikami spalinowymi.

W naszym nowym programie specjalnym MASTERPIECE TO GO skupiamy się na naszej pasji do projektowania, a także na wyjątkowym poziomie wydajności naszych nowych elektrycznych wózków widłowych z przeciwwagą.

Przekonaj się sam: Kiedy innowacyjna technologia spotyka się z pasją do projektowania, funkcja i forma łączą się ze sobą jak nigdy dotąd.

Wideo o użyciu Linde E25 w BrewDog

LINDE E25 @ BREWDOG

Przyłącz się do naszej reporterki Anni Dunkelmann, która zamienia tradycyjną przerwę kawową MASTERPIECES TO GO na zwiedzanie browaru. Anni dowiaduje się z pierwszej ręki od mistrza piwowarstwa Sebastiana Feinda i operatora Mike’a Möbusa, jak bardzo wózek E25 przydaje się w tym wymagającym środowisku.

Czy to w magazynie, czy na zewnątrz, czy w ciasnych korytarzach: nowy elektryczny wózek widłowy z przeciwwagą, który jest testowany przez firmę BrewDog, oferuje maksymalną zwrotność, wydajność, widoczność i komfort. Krótko mówiąc: wrażenia z jazdy nie mają sobie równych.

Zobacz, jak Anni, Sebastian i Mike sprawdzają, czym w przypadku wózka E25 jest „jazda po chmurach”!

Wideo o rozwiązaniach automatyzacji Linde

Rozwiązania automatyzacji

Poznaj przyszłość automatyzacji magazynów z naszą reporterką Anni Dunkelmann i naszymi ekspertami ds. rozwiązań intralogistycznych, Philippem Stephanem i Malem Rexhepi. Dołącz do nich podczas testowania zautomatyzowanego pociągu logistycznego Linde w połączeniu z wózkiem C-MATIC w Linde FutureLab.

Zajrzyj do nas i dowiedz się, w jaki sposób inteligentna integracja rozwiązań automatycznych i półautomatycznych znacząco poprawia wydajność przeładunkową, a w efekcie cały przepływ materiałów w magazynie.

Nie przegap okazji, aby zobaczyć te innowacje w akcji!

Wideo na temat X35 z Linde Material Handling

Linde X35 @ HASIT

Nasza reporterka Anni Dunkelmann złożyła niespodziewaną wizytę Michaelowi Rosenthalowi, ekspertowi w dziedzinie materiałów budowlanych w firmie HASIT, i porozmawiała z nim o jednym z naszych najbardziej ekscytujących osiągnięć: Linde X35.

Przejdźcie się z nimi po terenie firmy, aby dowiedzieć się, jak nowy wózek widłowy z przeciwwagą, który testuje HASIT, może zmaksymalizować wydajność i efektywność bez rezygnacji z większego komfortu i bezpieczeństwa dla operatorów i pracowników.

Obserwuj, jak Anni i Michael odkrywają to, co najlepsze z obu światów!

Poznaj naszą nową generację wózków widłowych z przeciwwagą!

Masterpieces 2021

Odkryj naszą nową generację wózków widłowych z przeciwwagą obejmującą zarówno wózki spalinowe, jak i elektryczne zbudowane na tej samej innowacyjnej platformie! Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby związane z systemem energetycznym, firma Linde Material Handling opracowała najbardziej zaawansowaną linię wózków i po raz kolejny ustanowiła najwyższe standardy w zakresie wydajności, ergonomii, bezpieczeństwa i łączności.

Najlepsze z obu światów: Linde X20 – X35.

Marzysz, aby silnik spalinowy miał najwyższą moc, wydajność i dostępność, ale nie chcesz brudu i hałasu? Konstruując przełomowe wózki z przeciwwagą Linde X20 – X35, udało nam się stworzyć maszyny, które naprawdę oferują to, co najlepsze z obu światów. Od nierównych powierzchni po ekstremalne temperatury: nowe maszyny X20 – X35 mogą sprostać wyzwaniom ciężkiej pracy, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo i cichy, bezemisyjny komfort w każdym środowisku. Odkryj najnowszą technologię napędu elektrycznego Linde połączoną z naszymi sprawdzonymi bateriami Li-ION.

Dowiedz się więcej

Z Linde E20 – E35 jeździsz jak w chmurach.

Dzięki najnowocześniejszym wózkom widłowym z przeciwwagą Linde E20 – E35 odkryjesz maksymalną wszechstronność, jak również nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Przygotuj się na jazdę w chmurach! Odkryj, jak zostały zaprojektowane wózki widłowe z przeciwwagą E20 – E35, aby zaoferować bardziej przestronną kabinę operatora w połączeniu z lepszą zwrotnością, ergonomią i doskonałą widocznością. Zobacz, jak napęd e-drive pracuje cicho i bezemisyjnie, tworząc optymalną atmosferę w magazynie. Dowiedz się również, jak solidne odseparowanie kabiny od jednostki napędowej i masztu zapewni Ci taką zwrotność i elastyczność, że poczujesz, jakbyś jeździł w chmurach.

Dowiedz się więcej

Precyzja i wydajność z Linde H20 – H35.

Czy Twoje warunki pracy nie pozwalają na nic innego, jak tylko na spalinowy wózek widłowy, który łączy w sobie precyzję i wydajność, jak żadna inna maszyna? W takim razie poznaj nasze wózki widłowe Linde H20 – H35 na olej napędowy i gaz i odkryj najlepsze silniki spalinowe na rynku. Idealne do każdego zadania, które wymaga tego, co pokochałeś w wózkach Linde z silnikiem Diesla – wózki H20 – H35 oferują zoptymalizowane bezpieczeństwo i maksymalną widoczność, jak również najwyższy poziom elastyczności i wytrzymałości. Wydajne, solidne i przyjazne dla użytkownika: zostały stworzone do pracy w wymagających warunkach.

Dowiedz się więcej

Odkryj ansze opcje wózków do kompletacji i dodatki do asortymentu!

Masterpieces 2021

Kompletacja jest najbardziej pracochłonnym i męczącym dla operatora procesem w intralogistyce. Stanowi to wystarczający powód dla Linde Material Handling, aby nieustannie rozwijać i udoskonalać produkty w taki sposób, by uczynić ten proces jak najbardziej wydajnym i łatwym. Firma Linde posiada obecnie najszerszą ofertę wózków do komisjonowania i stale poszerza ją o innowacje, które maksymalizują możliwości przeładunkowe, a jednocześnie odciążają operatora.

Mierz wysoko z Linde MV01.

Potrzebujesz kompletować lekkie lub małe towary do wysokości 5 metrów? Czasami znalezienie efektywnego rozwiązania dla konkretnej części procesu jest trudniejsze, niż można było przypuszczać. Ale dzięki nowemu wózkowi Linde MV01 do kompletacji zamówień małych towarów możesz zarządzać drobnymi procesami kompletacji aż do trzeciego poziomu komisjonowania, a także obsługiwać wózek jako pojazd wspierający inne zadania, gdy nie jest on potrzebny gdzie indziej.

Dowiedz się więcej

Rzeczowi eksperci: Linde N20 SA i N20C SA.

Szukasz sposobu na zauważalne zwiększenie wydajności kompletacji bez konieczności zmiany wszystkich procesów magazynowych? W takim razie nowe półautomatyczne wózki do kompletacji poziomej Linde N20 SA i N20C SA są właśnie tym, czego szukasz. Odkryj, w jaki sposób półautomatyzacja uwalnia operatora od konieczności przemieszczania wózka, a tym samym oferuje znacznie wyższą wydajność kompletacji, ponieważ maszyna samodzielnie porusza się w korytarzach.

Dowiedz się więcej

Sprytne rozwiazanie na każdym poziomie dzięki Linde V modular B.

Szukasz niezawodnego wózka, który może pobierać towary z wysokości do 7,8 m? Z wózkiem V modular B możesz mieć doskonałą maszynę i nie tracić czasu ani pieniędzy na funkcje, których być może nie potrzebujesz. Odkryj, w jaki sposób możesz stworzyć wydajną i atrakcyjną finansowo bazę dla wyboru wózka do kompletacji zamówień, jednocześnie poprawiając wydajność swojego magazynu.

Dowiedz się więcej

Wznieś procesy na wyższy poziom dzięki zautomatyzowanym rozwiązaniom od Linde !

Masterpieces 2021

Znaczące zwiększenie wydajności i opłacalności wewnętrznych procesów logistycznych jest stałym wyzwaniem. Linde Material Handling oferuje rozwiązania optymalizacji logistyki wewnętrznej, koncentrując się na automatyzacji indywidualnych etapów procesów, łańcucha procesów, a nawet całych magazynów. Nasze portfolio szczególnie dobrze sprawdza się w optymalizacji już istniejących zakładów. Jest także stale optymalizowane w celu zagwarantowania skutecznej automatyzacji możliwie maksymalnej liczby etapów procesu – od towarów przychodzących przez zaopatrzenie produkcji po towary wychodzące.

Działaj jak w zegarku dzięki naszym zautomatyzowanym rozwiązaniom.

Chcesz zrobić kolejny krok w automatyzacji? W takim razie poznaj z nami najnowsze rozwiązania intralogistyczne Linde!

Dzięki zautomatyzowanemu pociągowi logistycznemu Linde będziesz w stanie poprawić przepustowość podczas zaopatrywania procesów produkcyjnych przede wszystkim poprzez oszczędność miejsca. Ponieważ pociąg ciągnięty przez zautomatyzowany ciągnik porusza się tylko w jednym kierunku, a towary są pobierane z boku wagoników, trasy transportowe mogą być wyznaczane bardziej efektywnie. Co więcej, nowy zautomatyzowany pociąg logistyczny Linde jest bardziej zwrotny, ponieważ kołami przyczepy można sterować.

Masterpieces 2021
C-MATIC 10

Odkryj idealne dopasowanie z Linde C-MATIC 10.

Autonomiczny i zawsze gotowy do pracy: oto C-MATIC 10.

Przestrzeń magazynowa jest cenna. Z innowacyjnym Linde C-MATIC 10 oszczędzanie miejsca, optymalizacja procesów i zwiększenie bezpieczeństwa nigdy nie było łatwiejsze. C-MATIC 10 może być zintegrowany z Twoimi procesami i używany na różne sposoby z innymi maszynami magazynowymi, takimi jak zautomatyzowany wózek VNA lub pociąg logistyczny.

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach automatyzacji tutaj!

Dowiedz się więcej