Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Nowa siedziba Oddziału Linde Material Handling w Gdańsku

11 lip 2019

Od drugiej połowy czerwca Oddział Gdańsk zaprasza do nowej siedziby mieszczącej się w budynku nr 1 przy ulicy Jabłoniowej 46A na terenie Panattoni Park Gdańsk III.

Trójmiasto to największy ośrodek portowy i jeden z ważniejszych ośrodków gospodarczych w Polsce. Z myślą o naszych Klientach zlokalizowanych na północy kraju Linde Material Handling Polska postanowiła przenieść oddział firmy z Pruszcza Gdańskiego do Gdańska.

Nowa lokalizacja jest znakomicie skomunikowana, znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy Gdańska, jedynie 11 km od Lotniska, 15 km od Portu morskiego Gdańsk i 9 km od centrum miasta, co zapewnia łatwy dojazd, dogodny dostęp dla samochodów osobowych i dostawczych oraz miejsca parkingowe dla Klientów. Dodatkową zaletę nowej siedziby stanowi przestronna i nowoczesna część biurowa, większa powierzchnia magazynu oraz 3 stanowiska serwisowe co gwarantuje komfortowe warunki pracy pracownikom Linde, a Klientom naszej firmy sprawniejszą i bardziej komfortową obsługę handlową.

Serdecznie zapraszamy do nowej siedziby Oddziału Gdańsk.

Linde Material Handling Polska Sp. z o. o.

Oddział Gdańsk

Panattoni Park Gdańsk III, Budynek 1

ul. Jabłoniowa 46A, 80-175 Gdańsk

Tel. 58 350 61 00