Ta przeglądarka jest nieaktualna. Aby móc w pełni korzystać z naszej strony internetowej, przełącz się na inną przeglądarkę.

Aplikacja Linde Truck Call

Łatwa koordynacja zleceń i pracy operatorów
Wózki widłowe podczas pracy w magazynie

Wygodne zarządzanie zleceniami logistycznymi za pomocą smartfona

W magazynie pojawia się nieplanowana dostawa. Robi się nerwowo: kierownik zmiany musi znaleźć operatora wózka i przydzielić mu zlecenie. Mija cenny czas, dopóki operator nie zgłosi zadania jako wykonanego. Można to zrobić sprawniej. Aplikacja Linde Truck Call ułatwia przydzielanie zadań transportowych we flocie i znacznie skraca proces komunikacji między kierownikiem zmiany a operatorem pojazdu.

Wymagania

Aplikacja Linde Truck Call:

  • Smartfon lub tablet
  • Android® 6.0 lub wyższy
  • Dostęp do Internetu

Strona internetowa Linde Truck Call:

  • Komputer lub tablet
  • Aktualna przeglądarka internetowa (np. Google Chrome, Firefox, MS Edge, Apple Safari)
  • Dostęp do Internetu

Obojętnie, czy chodzi o nieplanowaną dostawę, czy o normalną pracę: dzięki aplikacji Linde Truck Call kierownik zmiany nie musi już osobiście przydzielać zlecenia operatorowi. Wystarczy, że wprowadzi zlecenie za pomocą smartfona lub tabletu do systemu i określi stopień jego pilności. Zlecenie można doprecyzować, dodając zdjęcia, dokumenty i komentarze. Aplikacja przypisuje zlecenie do grupy operatorów. Jeżeli jeden z nich przyjmie zlecenie w systemie online, staje się ono niewidoczne dla pozostałych operatorów z grupy. Gdy operator skończy pracę, kierownik zmiany natychmiast otrzymuje potwierdzenie.

Wózek podczas rozładowywania ciężarówki

Dzięki aplikacji Linde Truck Call kierownik zmiany może szybko i wygodnie zarządzać zleceniami logistycznymi za pomocą smartfona.

Korzyści na wyciągnięcie ręki

Wydajność

Aplikacja pozwala na skrócenie procesu komunikacji między kierownikiem zmiany a operatorami wózków. Umożliwia tym samym unikanie pustych przejazdów i zapewnia optymalne wykorzystanie floty.

Wygodna obsługa

Aplikacja oferuje prosty system tworzenia i edycji zleceń, nawet jeśli nie ma Cię na miejscu. Dzięki możliwości prioryteryzacji zadań oraz dołączania zdjęć i dokumentów program zapewnia przejrzystą komunikację.

Dostępność

Aplikacja umożliwia precyzyjne przydzielanie zleceń do odpowiednich pojazdów. Aplikacja oferuje jednocześnie przejrzysty widok ogólny wszystkich niezrealizowanych, bieżących i zakończonych zleceń, może być także użyta dla wielu typów pojazdów (wózki widłowe, wózki do komisjonowania itd.).

Funkcje aplikacji

Ekran smartfona z aplikacją Linde Truck Call

1. Tworzenie zlecenia

Kierownik zmiany wprowadza zlecenie do aplikacji. W tym celu definiuje on lokalizację towaru i jego miejsce docelowe, a także określa priorytet oraz ramy czasowe dla zlecenia.

Ekran smartfona z aplikacją Linde Truck Call

2. Przydzielanie zlecenia

Wprowadzone zlecenie jest przekazywane wszystkim operatorom, a gdy któryś z nich je przyjmie, staje się ono niewidoczne dla pozostałych.

Ekran smartfona z aplikacją Linde Truck Call

3. Oczekujące zlecenia transportowe

Kierownik zmiany ma w aplikacji podgląd wszystkich niezrealizowanych, przyjętych i zakończonych zleceń transportu.

Ekran smartfona z aplikacją Linde Truck Call

4. Zakończone zlecenie transportowe

Po zakończeniu zlecenia operator potwierdza realizację w aplikacji. Kierownik zmiany natychmiast otrzymuje potwierdzenie.